ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Hakem kararıyla

30.09.2007

Dünya'nın seyircisiz ilk derbisi başlamadan şok bir haber geldi. Hakan Şükür ve 4 yıl için 20 milyon Euro harcanan Lincoln kadro dışıydı.

Dünya’nın seyircisiz ilk derbisi başlamadan şok bir haber geldi. Hakan Şükür ve 4 yıl için 20 milyon Euro harcanan Lincoln kadro dışıydı.
Önce inanamadık, sonra anladık haber doğruydu. Herhalde birbirini ya da hocalarını yumruklamış olmalılardı. Hayır, öyle değilmiş. Biri kızı ile diğeri Brezilya’dan gelen dört misafiri ile kampta fazla vakit geçirmiş!
İkisi dün tribünde, bugün saat 11.00’de antrenmanda. Disiplinli Aslan’ın beyni, zerafeti, sürati, vitrini Lincoln tribünde. Alman disiplini böyle! Ceza futbolcuya değil, camiaya. Olaylardan dolayı seyirci yoktu. “Yumruğumuzu vurursak ne MHK kalır, ne de Federasyon” diyen cezalı Beşiktaş Başkanı Demirören ve yöneticileri de yoktu. Mel’un bir hastalığa yakalanan Canaydın da yoktu, futbol da yoktu. İki takım da oyunu maksimum elli metrede oynadı. Yaratıcılıktan uzaktı, yalnız Galatasaray biraz daha farklıydı.
Çünkü onlar ilk toplara bastılar, Beşiktaşlılar bekleme futbolu oynadılar. Stoperler Gökhan ve İbrahim’in geriye yaslanması, takımı orta sahaya çıkarmaması Siyah-Beyazlılar’ı eski günlerdeki gibi gösterdi.
3. bölgede Nobre ile Bobo çaresizce bekledi. Ve maalesef kötü maçın sonucunu yine hakem kararları belirledi. Galatasaray, ilk golünü auta çıkan topun korner olmasıyla kazandı. Gerçi o pozisyonda kaleci Hakan topu tutmalı veya uzağa vurmalıydı, ama karar hatalıydı. Penaltı ise yüzde 100 yanlıştı, Toraman topu Arda’nın önünden kapmıştı. Kalli’nin kumarına rağmen Galatasaray kazandı.

0 YORUM