ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Güldüren ıska

21.01.2008

Estetik, zarafet, sürat ve klastan o kadar yoksundu ki Galatasaray. Ne gam! Kalli'nin şansı durduğu yerde duruyor.

Estetik, zarafet, sürat ve klastan o kadar yoksundu ki Galatasaray. Ne gam! Kalli’nin şansı durduğu yerde duruyor.
Kötü oynarken kazanmak iyi de. Bu kadar kötü oynarken nereye kadar gidilebilir. Rize maçındaki 5 gollü gösteri, belli ki büyük ölçüde rakibin eseri.
Tek şut var ilk 54 dakikada... Nonda’dan gol olan... Ona da pası ne soldaki Hakan’la Volkan, ne sağdaki Barış ve Uğur, ne Lincoln’ün veliahtı Arda verdi. Topu ona Bülent Yıldırım’ın ‘oyna’ dediği üç boğuşmanın ardından, İsmail Güldüren’in ıskası getirdi. O da işini yaptı.
Galatasaray hücumda akıllı tek bir pas ve hücum organizasyonu yapamadan gol bulurken, küme düşme endişesi taşıyan Bursaspor, Veli’nin şutunda Orkun’a takıldı. Volkan Şen’in ortasında Ömer’le dört adımdan golü kaçırdı. Sonra Mustafa Sarp kaçırdı. Zuniga’nın vuruşunu Orkun kurtardı. Taraftarın yüreğini ağzına getiren pozisyonda Tum, bir adım geride kaldı. 
Golden başka akılda kalan, Uğur’un kaptan Egemen’e çelmeyi takıp yere sırtüstü yapıştırdığı boğuşmaydı. Judoda bu ‘ippon’ olacak Uğur kazanacaktı. Bunun futbolla ne alakası vardı demeyin. Futbol vardı da biz mi yazmadık!
Bırakın gol atmayı, şut atmayı denemeyen Hakan Şükür’le kendisi için sıradan işleri yapamayan Arda, bu takımı 9 kişi bırakıyor. 9’a 11’le bundan fazlası olmuyor.
Galatasaray’da Servet ve Orkun mükemmel, diğerleri vasattı. Paf takımına dönmüş Bursaspor’un hakkı, oynadığı futboldan sonra en azından bir puandı.  

1 YORUM
  • reall 21.01.2008 18:49:37
    1

    Dün Galatasaray kötü oynadı ancak çok kötü oynayan, futbol adına ortaya hiçbir şey koymamış bursaspora 1 puan hakkıydı demek apaçık bir çekememezliktir.