ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gönülden

04.11.2007

Zico'nun tek forvetli sistemi, Semih'i çaresizce iki milli stoperin kucağında bırakıyor, orta sahadan da yeterli destek gelmeyince Fener'in gol şansı duran toplarla, dönen toplara kalıyordu.

Zico’nun tek forvetli sistemi, Semih’i çaresizce iki milli stoperin kucağında bırakıyor, orta sahadan da yeterli destek gelmeyince Fener’in gol şansı duran toplarla, dönen toplara kalıyordu. Nitekim Sarı-Lacivertliler ilk golü Alex’in bir korneri sonrası bulurken ikinci gol de, Hakan’dan dönen bir şutun Semih tarafından iyi takip edilmesinden geliyordu.
Beşiktaş’ta alışık olmadığı bir bölgede oynayan Serdar Özkan, elinden geldiğince Gökhan Gönül’ün hücumlarını engellemeye çalışsa da, Ali Tandoğan; Roberto Carlos’un üstün kalitesi ile mücadele etmeye kalksa da, Beşiktaş bütün önlemlerini Fenerbahçe’nin kanatlarına göre almış olsa da, maçı Siyah-Beyazlılar’ın sahasında oynatan, bu iki futbolcudan birinin üstün gayreti, diğerinin de inanılmaz kalitesiydi...
Roberto Carlos, futbola yeni başlamış, büyük bir camiada formayı yeni kapmış genç bir çocuğun samimiyeti ve disiplinine, kendi kalitesini eklemiş... Gökhan Gönül ise; samimiyeti, çabukluğu, dikine oynayışı ile taraflı tarafsız tüm futbolseverlerin gönlünü aldı...
Gökhan ve benim özellikle beğendiğim Serdar, kendi geleceklerini kendileri belirleyecekler. Ya Roberto Carlos gibi olmayı seçecekler ya da sınırlarımızın içinde sıkça görüldüğü gibi, kaybolup gidecekler.
İsmet Arzuman, son dakikada atılan golde İbrahim topu ortalamadan kararını vermişti: Bobo, Gönül’e faul yaptı!..

0 YORUM