ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Cepten yediler

22.10.2007

Ülkemizi, bizleri korumak için sınırda görev yapan gencecik kardeşlerimiz şerefsizce saldırıların ardından şehit olurken bir maça konsantre olup onu yazmak o kadar zor ve kimi zaman da o kadar anlamsız ki. Allah'tan şehitlerimize rahmet, ailelerine ve halkımaza sabır diliyorum.

Ülkemizi, bizleri korumak için sınırda görev yapan gencecik kardeşlerimiz şerefsizce saldırıların ardından şehit olurken bir maça konsantre olup onu yazmak o kadar zor ve kimi zaman da o kadar anlamsız ki. Allah’tan şehitlerimize rahmet, ailelerine ve halkımaza sabır diliyorum.
Galatasaray, milli maç dönüşü konsantrasyon problemini aşamadı. Ligde son sırada bulunmasına rağmen yüksek bir potansiyele sahip Ankaraspor, Necati, Mehmet Yılmaz ve Tita ile Sarı-Kırmızılı takımın defansını oyuna sokmadı. Hürriyet ve Adem göbekteki Galatasaraylılar’a nefes aldırmadı ve Galatasaray 30 dakika boyunca inanılmaz etkisiz kaldı. Lincoln ve özellikle Hakan Şükür’ün ilk 30 dakikadaki etkisizliği Ankaraspor’un ekmeğine yağ sürdü. Ne zaman Song oyuna girmeye, Barış ekstra sorumluluk almaya başladı, Arda ile Lincoln’ün sahne alması zor olmadı. Galatasaray 33. ve 50. dakikalar arasında harika oynadı. Ama iki kez Lincoln, bir kez Ümit, bir kez Hakan müsait pozisyonları kullanamadı. 55. dakikaya kadar oyun Ankaraspor’un aut çizgisi ile 30 metre mesafede oynandı. Ancak Sarı-Kırmızılılar, son pas beceriksizliği ve son vuruşlardaki kalitesizlik yüzünden sonuca ulaşamadılar. Önümüzdeki sene Galatasaray’da oynayacak olan genç Özer, oyun zekası, tekniği ve klası ile takımının yıldızı olarak göze çarparken, kaleci Orkun, Bilal’in şutunu müthiş kurtararak Galatasaray’ın bir puanına imza atan adamdı.
Maçın başında Lincoln’ün kendini, rakibe 1 metre mesafede iken yere bırakarak penaltı arayışı büyük ayıptı. Oktay Demiray vasattı ama Lincoln’ün kullandığı frikikte düdüğü gösterdiyse Brezilyalı’yı ikinci sarı karttan göndermeli, göstermediyse atağı kesmemeliydi.

0 YORUM