ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Altın gol

26.11.2007

Galatasaray'ın Arda, Lincoln, Barış ve Uğur'lu muhteşem pas organizasyonu Serkan'ın kullanamadığı mutlak ilk gol pozisyonuydu.

Galatasaray’ın Arda, Lincoln, Barış ve Uğur’lu muhteşem pas organizasyonu Serkan’ın kullanamadığı mutlak ilk gol pozisyonuydu. Hakan Şükür ve Nonda’nın sakatlıklarında santrfor olarak sahaya çıkan genç futbolcu iyi de oynuyor, ama Ümit Karan neden kenarda kimse anlamıyordu. 70. dakikada bu kez Uğur, Sabri ve Arda’nın pas organizasyonunda top yine arka direkte bomboş bekleyen Serkan’a geliyor, bu sefer de auta gidiyordu.
Neden sonra bitime 2 dakika kala Ümit Karan girdi. Serkan orta sahaya doğru geldi. Son adamıyla forveti arasındaki mesafe 70 metreye çıkmış rakip 3 pasla aşıldı. Genç golcü 3 defa dürttü, rahatsız edeni yoktu. Müthiş vurdu! Sarı-Kırmızılılar yine liderlik koltuğuna kuruldu.
Feldkamp’ın onca sakata rağmen sahaya çıkarttığı kadro Trabzon’a meydan okur gibiydi. 4’lü defansın önünde Mehmet Topal’ı tek ön libero kullanmak riskli bir hamleydi. Diziliş her ne kadar Yattara, Gökdeniz, Ceyhun ve Umut’lu hücum ekibini biraz rahatlatacak gibi gözükse de, Sarı-Kırmızılı ekibi oyunun diğer bölgelerinde bir kişi fazla oynattı. Ayağa yapılan paslar defans oyuncuları hiç oyuna girmeyen, ön liberolarıyla sahalarında bekleyen ev sahibini sıradan bir takıma çevirdi. Galatasaray’ın tek tek bütün futbolcuları iyi, Mehmet Topal ve defanstaki 4’lü mükemmeldi. Mehmet Topal her geçen gün Patrick Vieira kalitesine yaklaşıyor.
Trabzonspor ise hamlesiz bir takım. Rakibe ilk topta basmıyor, hücumda çoğalamıyor. Bir takımın evindeki maçta en iyi oyuncusu kaleciyse iddiadan bahsedilemez...

0 YORUM