ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Adil sonuç

08.10.2007

Işte Lincoln'ün farkı bu! İlk yarıda takımını neredeyse yalnız bırakan, çok top kaybı yapan Brezilyalı, bonservisinin neden bu kadar pahalı, ücretinin neden bu denli yüksek olduğunu attığı gol pasında gösterdi.

Işte Lincoln’ün farkı bu! İlk yarıda takımını neredeyse yalnız bırakan, çok top kaybı yapan Brezilyalı, bonservisinin neden bu kadar pahalı, ücretinin neden bu denli yüksek olduğunu attığı gol pasında gösterdi. Basiti yapmak, süslü işler aramaktansa her an şuurlu olmak, insanın değerine değer katıyor. Linderoth’un pasında topu sol kanatta aldı, kafasını kaldırdı; bir futbolcu Hakan’ı almış, Ümit Karan da Aydın ve Toledo’nun arasında bomboş kalmıştı.
Lincoln ortaladı, Karan’a dokunmak kaldı.
Sion maçının onbiri, karşısında İsviçre temsilcisi kadar güçsüz bir rakip bulmayınca bocaladı. Lincoln’ün durgunluğu, Kayserispor’a yaradı. Ne var ki, Ragıp’ın etkisizliği de misafir takıma yaradı. İglesias’ın kenarda olması Kayserispor’un hücumunu sıradanlaştırırken; Arda, Hakan, Ümit Karan ve Lincoln müsait pozisyonları harcadı. 69. dakikada Mehmet Eren bomboş pozisyonda topu auta vurmasaydı, Cim Bom o fırsatları çok arardı. Barış, Linderoth, Song, Ümit Karan ve Orkun Galatasaray’da; Ali Turan, Aydın, Gökhan ve Mehmet Topuz da Kayserispor’da göze batanlardı.
Tüm takımların korkarak gittiği bir deplasman haline gelen Kayseri, artık sınıf atlamak üzere olan bir takıma sahip. Dün de Galatasaray’a kan kusturan Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ın yanına bu değerde bir-iki oyuncu daha eklenbilirse, 4 büyükler bu kadar kötü yönetilirken 5. büyüğün Kayseri olması mucize olmaz.
Hakem Zafer Önder İpek de, dün sahanın yıldızıydı.

0 YORUM