Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

30 Nisan 2017 Pazar
Adil sonuç

Işte Lincoln'ün farkı bu! İlk yarıda takımını neredeyse yalnız bırakan, çok top kaybı yapan Brezilyalı, bonservisinin neden bu kadar pahalı, ücretinin neden bu denli yüksek olduğunu attığı gol pasında gösterdi.

08 Ekim 2007, Pazartesi Yorum Yaz
A+ A-

Işte Lincoln’ün farkı bu! İlk yarıda takımını neredeyse yalnız bırakan, çok top kaybı yapan Brezilyalı, bonservisinin neden bu kadar pahalı, ücretinin neden bu denli yüksek olduğunu attığı gol pasında gösterdi. Basiti yapmak, süslü işler aramaktansa her an şuurlu olmak, insanın değerine değer katıyor. Linderoth’un pasında topu sol kanatta aldı, kafasını kaldırdı; bir futbolcu Hakan’ı almış, Ümit Karan da Aydın ve Toledo’nun arasında bomboş kalmıştı.
Lincoln ortaladı, Karan’a dokunmak kaldı.
Sion maçının onbiri, karşısında İsviçre temsilcisi kadar güçsüz bir rakip bulmayınca bocaladı. Lincoln’ün durgunluğu, Kayserispor’a yaradı. Ne var ki, Ragıp’ın etkisizliği de misafir takıma yaradı. İglesias’ın kenarda olması Kayserispor’un hücumunu sıradanlaştırırken; Arda, Hakan, Ümit Karan ve Lincoln müsait pozisyonları harcadı. 69. dakikada Mehmet Eren bomboş pozisyonda topu auta vurmasaydı, Cim Bom o fırsatları çok arardı. Barış, Linderoth, Song, Ümit Karan ve Orkun Galatasaray’da; Ali Turan, Aydın, Gökhan ve Mehmet Topuz da Kayserispor’da göze batanlardı.
Tüm takımların korkarak gittiği bir deplasman haline gelen Kayseri, artık sınıf atlamak üzere olan bir takıma sahip. Dün de Galatasaray’a kan kusturan Mehmet Topuz ve Gökhan Ünal’ın yanına bu değerde bir-iki oyuncu daha eklenbilirse, 4 büyükler bu kadar kötü yönetilirken 5. büyüğün Kayseri olması mucize olmaz.
Hakem Zafer Önder İpek de, dün sahanın yıldızıydı.