ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

20 dakikalık resital

28.01.2008

Lincoln, Hasan, Ayhan, Linderoth, Nonda sakatlık sebebiyle yok, dedikodu çok. Huzur, tek seslilik, güven, moral de yok. Bütün bu yokluklarda bitmek tükenmek bilmeyen bir kalite ve şans var!

Lincoln, Hasan, Ayhan, Linderoth, Nonda sakatlık sebebiyle yok, dedikodu çok. Huzur, tek seslilik, güven, moral de yok. Bütün bu yokluklarda bitmek tükenmek bilmeyen bir kalite ve şans var!
Ankaragücü sahaya mükemmel yayılıyor, özellikle İbrahim Ege her topa basıyor, Galatasaray orta sahada oyun kuramıyor, ileride top tutamıyor. Arda’nın ortasında Hakan Şükür’ün vurduğu kafa Galatasaray’ın ilk şutu olarak auta giderken dakikalar 25’i gösteriyor! Bu dakikaya kadar sergilenen oyun ve yazının girişindeki gerekçeler, Galatasaray taraftarını karamsarlığa sürüklüyor ama Galatasaray o dakikadan sonra coşuyor. Ümit Karan’ın direkten dönen topu ile sinyal veriliyor, Serkan, 35 ve 36’da kalesinde devleşiyor ama o devleştiğinde Ankaragücü defansı uyuyor, Hakan Şükür, 5. haftada başlayan gol orucunu bozuyor. Ardından maçın kahramanı Arda 2-0 yapıyor, duracaklar derken Arda’nın mükemmel pasına harikülade bir vuruş yapan Ümit Karan skoru 3-0’a taşıyor.
Bu sezon evinde hiç yenilmeyen Ankaragücü’ne karşı ilk yarıda elde edilen skor, ikinci yarıyı dostluk müsabakasına çeviriyor, Serkan’ın golü, maçın sonucunu belirliyor. Yerine mi, yanına mı adam alındığı anlaşılamayan Mehmet Topal ve Servet, iki asist bir golle Arda, takım arkadaşlarından öne çıkıyor. Ümit Karan, performansıyla ‘bu takımın santroforu benim’ diye bağırıyor. 
İlk yarının son 20 dakikasındaki mükemmel görüntü Galatasaray Kulübü’nün yönetiminde, teknik direktör-sporcu ilişkisinde yaşanmıyor. Galatasaray’ın reçetesi belli... Transfer değil; dostluk, dedikodu değil; saygı, öfke değil; sağduyu...

0 YORUM