ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Önceden kazanmıştı

03.03.2008

Beşiktaş maçı, maça gelmeden kazanmıştı aslında. Nedeni Efes'in Akatlar'a 2 eksikle gelmesi değil, eksik Efes'i olması gerektiği gibi ciddiye almalarıydı.

Beşiktaş maçı, maça gelmeden kazanmıştı aslında. Nedeni Efes’in Akatlar’a 2 eksikle gelmesi değil, eksik Efes’i olması gerektiği gibi ciddiye almalarıydı. Hapoel Jerusalem karşısındaki hataya düşmedi Siyah-Beyazlılar ve Ergin Ataman. Maç öncesi, “Efes bu haliyle de çok tehlikeli” açıklamasını yapan Ataman, oyuncularının da 40 dakika tam konsantrasyonla oynamasını sağladı. Nitekim Beşiktaş ilk yarıda sadece 1, toplamda da 6 top kaybı yapıp, topun değerini ne kadar bildiğini, ne kadar motive olduğunu gösterdi. Kaya, Efes maçlarını bir başka oynuyor. 9/9’la 22 sayı atıp, kazanmayı en çok isteyen oyuncu olduğunu belli etti. Shumpert, Dalmau ve Apodaca’nın şutları girmezken, Mehmet Yağmur’un ekstra performansı, Sinan’ın da savunma katkısı galibiyetin anahtarı oldu çok zorlu geçen maçta. Kartal, zirvede yalnız kalırken, galibiyetin en önemli getirisi Play-Off öncesi güçlü rakibi karşısında 1-0’lık büyük avantajı yakalamaları oldu.
Efes Pilsen, Partizan’dan sonra Beşiktaş’a da kaybetti ama büyük saygınlık kazandı. ABDliler’i göndermedeki tutumu, eksik olmalarına rağmen saha içindeki mücadeleleri alkışa değerdi. Belgrad’da olduğu gibi son ana kadar oyunda kaldılar ama Beşiktaş’ın savunmadaki becerikliliği karşısında yapacak fazla şeyleri yoktu. 3 ABD’li gitti ama takım olma yolunda önemli bir adım attı Efes Pilsen. Bunu rahatlıkla gözlemleyebiliyoruz.

1 YORUM
  • kartalizm77 3.03.2008 13:42:08
    1

    Artık basketbolda da şampiyonluk istiyoruz.Haydi kartal haydı tam zamanı şimdi!