ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Zehir gece!

03.10.2008

Keşke Polonyalı Jacek Granat ve arkadaşları değil de, 15 gün önceki İsveçli Martin İngvarsson ve yardımcıları dün akşamki maçı yönetselerdi diyesi geliyor insanın.

Keşke Polonyalı Jacek Granat ve arkadaşları değil de, 15 gün önceki İsveçli Martin İngvarsson ve yardımcıları dün akşamki maçı yönetselerdi diyesi geliyor insanın. Öyle ya; Beşiktaş jeneriklik Jaja golüyle yenik düştükten sonra Holosko, tıpkı ilk maçtaki gibi fileleri havalandırdığında yardımcı hakem bayrağı havaya kaldırmak yerine orta çizgiye doğru koşar, belki maçın havası farklı olurdu, olmadı.
Jaja orijinli Deviç golü de geldiğinde bile umudumuzu kesmedik açıkçası. Zira 0-1’in rövanşında 2-0’lık skor bıçak sırtı gibidir. Bir gol dünyanızı karartır. Oldu da, ama Holosko yine ofsaytta, bayrak yine havada. Ah İngvarsson ah, nerdesin! Kalkmasa ne olurdu. İyi de olurdu... Sinan Engin, “Onlara oluyor da bize neden olmuyor!” şeklindeki veciz sözünü yemek durumunda kalacak olsa bile!
Her şeye karşın ilk yarda Metalist Khrakiv’in “dünyasını karartacak” o gol gelebilirdi. Tabi Holosko ve diğerleri, rakip kaleciyle aralarına bir rakip daha sokabilselerdi. Ofsayt muhabbetleri. Bir de ilk yarının son saniyelerinde Tello serbest vuruş kullanırken İbrahim Toraman çizgide durmasa. Filelere gitmekte olan top sırtına çarpıp geri dönmese vs. Olmayınca olmuyor işte. Umutlar kalıyor ikinci devreye.
Bekliyoruz, o rakibini ısıran... Skoru son düdüğe kadar kovalayan Beşiktaş’ı. Ara ki bulasın. Iııh, hiçbir yerde yok. Onlar ısırdı, onlar dövdü, direkler, biraz da Hakan direndi, fark büyümez belki dedik, tekrar gecenin yıldızı Jaja ve Gancarczyk büyüttükçe büyüttü. Zehir ettiler geceyi bize. Oysaki ne hayallerimiz vardı, Beşiktaş gruplara kalacaktı, ne grupları daha yukarılara çıkacaktı.
“Umutlar ikinci devreye kalıyor” demiştik, pardon seneye...

5 YORUM
 • torres_ 3.10.2008 10:50:09
  1

  dün gece beşiktaşın kız takımı gibi oynamasınımı eleştirelim,amatör kümede bile zor forma bulabilecek gökhan zan'ın hala beşiktaşın kadrosununda olmasınımı eleştirelim..yoksa i.toraman ve i.üzülmezin bu takımda ahengi bozduğunu ve bunu teknik kadrosu

 • covimino 3.10.2008 13:38:39
  2

  ergün abi hayırdır senidemi istanbul popilistliği başladı isdemiyoruz istanbullulara yorum yapmanızı .üzüldüm

 • mehmet fatih 3.10.2008 16:09:49
  3

  trabzonsporlu olsamda,üzüldüm kayseri ve beşiktaşa,bu mağlubiyetlerin asıl sorumlusu yönetimdir,yıllardır takımın başındalar ama en ufak bir gelişme yok yine aynı şimdi onlar faturayı hocaya kesecekler,kendileri yine aynı koltukta oturacaklar..

 • ihsan.koray 3.10.2008 16:10:46
  4

  çok güzel imalı sözler söyledin. bir haftadan beri hakemlerle yatıp duruyorlardı hiç öz eleştiri yapmadılar. eminim şu maçta 90. dakikada bjk aleyhine bir karar olsa bugün gündem yine hakemdi ve takım eleştirilmeyecekti

 • mustiftw 4.10.2008 02:37:58
  5

  kim olcak tabiki MHK ve TFF :P