ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Yanıt bekleyen sorular

05.11.2007

Manisaspor ile oynanan kupa maçında Trabzonspor formasını giyen yabancı tek futbolcu Jefferson.

Manisaspor ile oynanan kupa maçında Trabzonspor formasını giyen yabancı tek futbolcu Jefferson. Bir önceki yönetim döneminden! Ankaraspor maçında oynayan tek yabancı; Yattara. Ondan da önceki yönetim döneminden!
Soru 1: Şimdiki yönetimin 23 aylık görev süresinde alınan yabancı oyuncu sayısı kaçtır? Sayı kuşkusuz çarpıcıdır. Durum böyleyken yabancı arayışına şimdiden başlayan bu yönetim, Brezilya’da futbolcu izlemeye geçen hafta kulübeye soktuğu menaceri göndermiştir.
Soru 2: Trabzonspor İzleme Komitesi’nde kaç kişi çalışmaktadır? Bu durumda onlar ne iş yapmaktadır?
Trabzonspor Başkanı, Trabzonspor’un da talip olduğu özelleştirilen Trabzon Limanı’nı aldıktan sonra başkanlık görevine seçildi. İki önemli işletmeden birinin sahibi, diğerinin de başkanı yani.
Soru 3: Özelleştirmeden sonra Trabzon Limanı’ndaki personel sayısı ne kadar azalmış, 23 ayda Trabzonspor’daki personel sayısı ne kadar artmıştır? Bu çelişkinin açıklaması var mıdır? Trabzon Limanı mı işletme olarak küçülmüş, Trabzonspor mu bu kadar büyümüştür?
Trabzonspor Mali Saymanı 2 ay önce bir açıklama yapmış ve demişti ki; “Merak etmeyin, Aralık’ta denk bütçe bırakacağız.”
Son açıklaması: “Trabzonspor’u yönetmeye talip olanlar, 50 milyon YTL’lik borcu dikkate alsınlar da, ona göre işe soyunsunlar.”
Soru 4: Bu gerçek midir, bir yıldırma politikası mıdır?
Kayserispor menaceri Süleyman Hurma’nın, kim bilir belki de görevdeyken maç izleyemeyeceği Kayseri Stadyumu’ndaki çalışmaları anlatırken, gözlerinin içi gülüyordu. Avrupalı muhataplarını kıskandıracak kalitedeki stadyum inşaatı 8 ay oldu başlayalı, birkaç ay içinde bitecek. Trabzonspor Yönetimi bir yılda 24 saat yaşayan stadyum vaat etmişti. 23 ay geçti 2 proje eskittiler.
Soru 5: Kongreye kadar Akyazı’da vurulacağı iddia edilen kazma, orada bir tahribat yaratacaktır. Malum milletvekilinin dediği gibi bu yönetim seçilemezse, durdurulacak inşaattaki (!) o tahribatı, gelecek yönetim mi, yoksa gidecek yönetim mi tamir edecek?

 

0 YORUM