ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Tarih yazacak

08.02.2008

Masum bir dilekçeyi kullandılar, Genel Kurulu iki ay ertelediler. Ne değişti, mahkeme kararı mı var ortada? Hayır.

Masum bir dilekçeyi kullandılar, Genel Kurulu iki ay ertelediler. Ne değişti, mahkeme kararı mı var ortada? Hayır. Tüzük tadilatı mı yapıldı? Hayır. Büyük hedefleri kovalayacak kadro oluşturmak için planladıkları transferleri mi tamamladılar? Hayır.
Bir şey değişti: Kartal’daki benzin istasyonu ihalesi tamamlandı. Para tahsil edildi. Ne yapıldı bu parayla? Yöneticilerin tüm alacakları ödendi.
Giderayak paralarını aldılar. Kimin parası kalmıştı Trabzonspor’da? Sonra da açıklama: Para benim değil mi, alacağım tabi ki!
Aman al!
Bir şey daha: Federasyon olayında, malum yerden gelen talimatın gereğini yaptılar.
Bunları tarih yazacak, geçelim.
İki adaylı seçim var şimdi. Biri; “kukla  piyon” gibi sıfatlar yakıştırdığı rakibinden gelen “staj” uyarısı karşısında kontrolünü yine kaybetti. Son bir ayda 3 kez yurt dışına çıkmış bir kişi için, “Aranan, adresi belli olmayan!” gibi iddiaları var. Özel yaşamını seçim malzemesi yaptı.
Bir gün arayla aynı salonda iki başkan adayının basın toplantısında, çok zıt iki profil çizildi. Bir taraf; agresif, suçlayan, şahin ama kabul edelim ki Trabzonspor sevdalısı. Diğeriyse; proje sunan, sakin, güvercin.
Gidecekleri son gün bile bir transfer fiyaskosuna imza atan yönetimin başkan yardımcısı, 20 bin kişiyi kalması için yürüyüş yapmaya davet ettiği mevcut başkanı aday olmayınca, başka denize yelken açtı. Şimdiki kaptanı Şahin, “Yürüyüş yapılsın” dediği eski başkanıyla ilgili yenilir-yutulur olmayan açıklamaları yaptığında suskunluğu bu yüzdendi demek ki! Eski asbaşkan adayı, “Şahin’i” yalanlayarak, çekildi, yeni asbaşkan Brezilya dizilerinden... 4 deneyimlisi var.
Camianın duayenleri “güvercinden” yana tavır aldı. Listesine deneyimli eski yöneticileri verdi. Daha iyisi de olabilirdi tabii ki...
Bunları da tarih yazacak ama son sözü yarın ve pazar günü Trabzonspor üyeleri söyleyecek.

 

4 YORUM
 • ts_sevdalisi 8.02.2008 16:14:33
  1

  ben almanyadan fanatik ts li biri olarak su son trabzonspor yönetimini esefle kiniyorum böyle rezalet yönetim amatör kümede bile olmaz birde cikmis utanmadan para benimparam diyor kücük cocuklar gibi senin parani sevsinler emi

 • cevatkambur 8.02.2008 18:11:27
  2

  mevcut yönetim trabzonspor'umuzun sırtında bir yük idi.Trabzonsporumuzu küçük düşürenleri evet tarih yazacak ve hemde çok kara sayfa olarak yazacak .yeni kongrede secilen kim olursa olsun tek temennim trabzonsporumuzun kazanmasıdır.

 • mazlum69 8.02.2008 21:30:53
  3

  bu yonetim bizim bilet paralarimizla brezilyada tail yapti bu adamlari t spor a zarar verdi diye kimse suç duyurusunda bulun mayacakmi bu nasil is kendi verdiklerini alsin taraftarin parasiyla tatil yapsin t spor ismiyle kazandiklari haram olsun...

 • ts_sevdalisi 8.02.2008 22:18:59
  4

  ben trabzonlu deyilim ama evel allah fanatik bir trabzonsporluyum adam hemen para derdine düstü inanin imkanim olsa servetimi trabzonspora harcarim demekki bu insanlar trabzonsporun sirtindan vurgun icin gelmisler deyilmi