ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Sorulara devam

08.01.2008

Amacımız tarihe not düşmek olduğundan; zaman zaman yönelttiğimiz sorulara Trabzonspor Yönetimi'nden yanıt gelmemesinin bizim açımızdan fazla bir anlam ifade etmediğini söylemek isteriz.

Amacımız tarihe not düşmek olduğundan; zaman zaman yönelttiğimiz sorulara Trabzonspor Yönetimi’nden yanıt gelmemesinin bizim açımızdan fazla bir anlam ifade etmediğini söylemek isteriz. Kaldı ki, yanıt verme hassasiyeti ya da güçleri olsaydı, görev sürelerine bu kadar yanlışı sığdırabilme başarısını (!) gösteremezlerdi diye de düşünmüyoruz değil.
Bu nedenle sözü fazla uzatmaya gerek yok, sadede gelelim.
Yönetim Kurulu, Divan Kurulu’na, ertelenen genel kurulun Şubat’ın ilk haftasında yapılmasının planlandığını bildirmiş. “Tüzük tadilatı gerçekleştirildikten sonra genel kurulu yapacağız” şeklindeki gerekçelerine dayanarak sorarız: Bu durumda genel kurulun iptal riski yine var mıdır? Yoksa bu operasyonun nedeni yeniden adaylık için zaman kazanma çabası mıdır? Eğer buysa kurumu bu kadar rezil duruma düşürmelerine değmiş midir? 
Görevde ‘işgalci’ konumuna düştükleri dönemde yaşanmasına neden oldukları Yattara krizi konusundaki çelişkilerini açıklayabilecekler mi?  Futbolu bırakan, kaçan, şehri terk eden, geri dönmek istemeyen, mutsuz, bir yolunu bulup gitme çabasındaki futbolcuların cirit attığı bu dengesiz kadronun takviye edilememesi durumunda, ikinci yarıda kurumu bekleyen olası tehlikelerin farkında mıdırlar?
Genel kurul arefesinde kuruma bir genel menacer arayışı doğru mudur? Teknik direktörün bu konudaki ısrarının nedeni nedir?  Eğer getirirlerse, ellerindeki bu işi yapan iki kişinin ve yönetim değişirse getirilmesi olası kişinin durumu ne olacaktır? Yeni transferler için yine olağanüstü menacerlik ücretleri (!) ödenecek midir?
Görevimiz sormak, yanıt gelirse -ki sanmıyoruz- mutlaka aktaracağız, söz...

1 YORUM
  • atabey174 8.01.2008 13:18:52
    1

    vallahi bir tabir bu kadar mı yakışır bunlara..? " İşgalci " alkışlar size ergun bey