ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Normal sonuç

01.09.2007

Dün akşam; iki kötünün biraz iyisi Bursaspor, pozisyon zengini ezici üstünlükle Trabzonspor, maçın hakkıysa beraberlikti ve öyle oldu

Dün akşam; iki kötünün biraz iyisi Bursaspor, pozisyon zengini ezici üstünlükle Trabzonspor, maçın hakkıysa beraberlikti ve öyle oldu. Bu maç bir cümlede ancak böyle özetlenir.
30 saniyesi eksik Sivasspor maçını da sayarsak 3’te 3 yapan Trabzonspor, kazanırken de eleştiriliyordu. Çünkü bir sistemi yoktu. Yıldızları iyi oynayınca sonuç alıyor, eksikleri fazla sırıtmıyordu. Bursaspor karşısında da ilk 5 dakikada iki müthiş pozisyon buldu, Gökdeniz’in vuruşunda direk, Ceyhun’un benzer şutunda kaleci Vega gole izin vermeyince, ev sahibi ekip kısa sürede toparlandı ve oyuna ağırlığını koydu. ‹şte bu sıralarda kendisine yer bulunması için takımın savunma kurgusu tümden değiştirilen Tolga’nın ikramı, ummadığı anda Bursasspor’u öne geçirdi. Sonrasında ‘bal yapmayan arı’ gibi çalışkan Bursa, direnen Trabzon, pozisyon bulan Mustafa Keçeli, yine inanılmaz bir kurtarış yapan Vega’yı izleyerek devreyi tamamladık.
Ziya Doğan, Serkan’la sağ tarafa takviye yaptıktan sonra 2. yarıya kötü günündeki Ceyhun’un yerinde Yattara’yla başladı. Bursasspor’un skoru koruma dürtüsüyle oyunu yarı alanında kabul etmesiyle de Ergin Keleş’i sahaya sürüp üçüncü bölgeyi kalabalıklaştırdı. Gol de bu oyuncuya ceza alanında yapılan faulle geldi. Skor böylece normalleşti.
Aslında 3 komik olay geceye damgasını vurdu: 1- Bursaspor’un yanlış oyuncu değiştirdiğini Bülent Korkmaz, kulübeye yaklaşan Yenal’ı görünce fark etti, geri gönderdi. 2- Trabzonspor penaltı kazanınca atışı kimin yapacağını Hüseyin kenara kadar gelip öğrendi, Gökdeniz kullandı. 3- ‹ki takımın teknik direktörü de yer ihlali konusunda birbirlerini protesto etti, bu işe en çok Arzuman şaşırdı.
Son bir not: Ziya Doğan’a çok hakaret edildi, yabancı madde de geldi ama yine de o pet şişeyi tribüne geri atmamalıydı. 

0 YORUM