Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

25 Haziran 2017 Pazar
Kuyudaki taş!

Alex o müthiş sol ayağıyla Türkiye'yi ayağa kaldırırken, 2 yıl önce bugünkü Fenerbahçe'nin yerinde olma vaadiyle işbaşına gelenler, Trabzon'da ayak oyunlarıyla uğraşıyordu.

14 Aralık 2007, Cuma Yorum Yaz
A+ A-

Alex o müthiş sol ayağıyla Türkiye’yi ayağa kaldırırken, 2 yıl önce bugünkü Fenerbahçe’nin yerinde olma vaadiyle işbaşına gelenler, Trabzon’da ayak oyunlarıyla uğraşıyordu. Uğur, galibiyet golüyle Avrupa’yı sallarken onlar,  skandal kararlarını resmi internet sitesi görevlilerine dikte ettiriyordu.
Fener, Uğur’un son golüyle puan rekorunu kırarak yola devam ettiğinde de Trabzonlular, okudukları açıklamanın, “Bir hack’leme” sonucu siteye girmiş olabileceği kuşkusunu gidermek için sağı-solu arıyordu.
Dün “Dünya Takımı” demişlerdi. Bugün için dün, “Türkiye’de şampiyon olmuş, Avrupa’da söz sahibi bir Trabzon yaratacaklarını” iddia etmişlerdi. Yıldız alacaklardı, 24 saat yaşayan stadyum yapacaklardı.
Bugün, 2 yıl önce “yapacağız” dediklerini Fenerbahçe gerçekleştirirken, yasal dayanaktan yoksun kararla genel kurulu erteletip, küme düşme potasına soktukları takımla bunca başarısızlıklarına karşın kendilerine ne sağlıyor bilinmez, o koltuğu bir süre daha terk etmeme, Alex ve Uğur CSKA Moskova’ya; onlar da Trabzon’a gol atma uğraşındaydılar.
Maalesef başardılar bu kaosu.
Kuyuya düşen taşı çıkarmak için herkes seferber. Kendileri hariç herkes, “genel kurul olur” diyor. Yasalar, Dernekler İl Müdürlüğü, hukukçular herkes “seçim de olur” hükmüne varmış. Seçim olur da ya yarın... Bütün üyelere ertelemeyi SMS’le bildirdiler. Seçim olur da kaybeden aday, “Üyelerim SMS nedeniyle gelemedi!” mazeretiyle dava açarsa sonuçlar iptal olur. 3 aday pazar bir araya gelip, “Bu hukuksuzluğu giderme adına buradan çıkacak sonuca itiraz etmeyeceğiz” kararını alabilse... Zor be; pislik bu ya, bulaştı bir kere...
Asıl merak ettiğimiz yarınki tribünler. Son iki ayda Ersen olayının ardından ikinci kez Temel fıkrasına konu olabilecek duruma sokulan camiaları için ne tür pankartlar açacaklar, göreceğiz.