ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Kuyudaki taş!

14.12.2007

Alex o müthiş sol ayağıyla Türkiye'yi ayağa kaldırırken, 2 yıl önce bugünkü Fenerbahçe'nin yerinde olma vaadiyle işbaşına gelenler, Trabzon'da ayak oyunlarıyla uğraşıyordu.

Alex o müthiş sol ayağıyla Türkiye’yi ayağa kaldırırken, 2 yıl önce bugünkü Fenerbahçe’nin yerinde olma vaadiyle işbaşına gelenler, Trabzon’da ayak oyunlarıyla uğraşıyordu. Uğur, galibiyet golüyle Avrupa’yı sallarken onlar,  skandal kararlarını resmi internet sitesi görevlilerine dikte ettiriyordu.
Fener, Uğur’un son golüyle puan rekorunu kırarak yola devam ettiğinde de Trabzonlular, okudukları açıklamanın, “Bir hack’leme” sonucu siteye girmiş olabileceği kuşkusunu gidermek için sağı-solu arıyordu.
Dün “Dünya Takımı” demişlerdi. Bugün için dün, “Türkiye’de şampiyon olmuş, Avrupa’da söz sahibi bir Trabzon yaratacaklarını” iddia etmişlerdi. Yıldız alacaklardı, 24 saat yaşayan stadyum yapacaklardı.
Bugün, 2 yıl önce “yapacağız” dediklerini Fenerbahçe gerçekleştirirken, yasal dayanaktan yoksun kararla genel kurulu erteletip, küme düşme potasına soktukları takımla bunca başarısızlıklarına karşın kendilerine ne sağlıyor bilinmez, o koltuğu bir süre daha terk etmeme, Alex ve Uğur CSKA Moskova’ya; onlar da Trabzon’a gol atma uğraşındaydılar.
Maalesef başardılar bu kaosu.
Kuyuya düşen taşı çıkarmak için herkes seferber. Kendileri hariç herkes, “genel kurul olur” diyor. Yasalar, Dernekler İl Müdürlüğü, hukukçular herkes “seçim de olur” hükmüne varmış. Seçim olur da ya yarın... Bütün üyelere ertelemeyi SMS’le bildirdiler. Seçim olur da kaybeden aday, “Üyelerim SMS nedeniyle gelemedi!” mazeretiyle dava açarsa sonuçlar iptal olur. 3 aday pazar bir araya gelip, “Bu hukuksuzluğu giderme adına buradan çıkacak sonuca itiraz etmeyeceğiz” kararını alabilse... Zor be; pislik bu ya, bulaştı bir kere...
Asıl merak ettiğimiz yarınki tribünler. Son iki ayda Ersen olayının ardından ikinci kez Temel fıkrasına konu olabilecek duruma sokulan camiaları için ne tür pankartlar açacaklar, göreceğiz.

5 YORUM
 • gamse 14.12.2007 08:13:12
  1

  eğer bu secim olmayıp da sebebi o seyfullah olursa sen ve basın cok şey bulup yazar merak etmeyın. selam olsun tüm TRABZONSPORKULARA

 • farozlu16 14.12.2007 11:05:23
  2

  ABİ UTANIR OLDUM İNAN ESKİDEN FENERLİLERLE CİMBOMLULARLA BEŞİKTAŞLILARLA LAF KAVGASI YAPARDIK ARTIK UTANCIMDAN ARKADAŞLARIMIN YÜZÜNE BAKAMIYORUM REZİL OLDUM VE HALA BAŞKAN ALBAYRAK DİYORLAR HAYİNLER...

 • bahtiyarmesut 14.12.2007 12:09:18
  3

  yazdıklarınız doğru olabilir trabzonu sizden iyi bilen olmaz ama mukayeseniz yanlış aziz başkan 2 senede değil 10 senede bunları başardı trabzonda ise rahmetli tan-kaynar gibi isimlerden bayrağı siz aldınız değişen bir şey yok değişeceğede benzemiyor

 • cantona-61 14.12.2007 13:35:00
  4

  bunlar resmen gasp ettiler koltugu yaa yok mu bunlari indirebilecek bir guc.nedir bu yaa sehir ortasinda eskiyalik cakallik almis basini yuruyor.defolun artik beee agliyorum sinirimden yeminederim.

 • macuka 14.12.2007 14:31:56
  5

  Kendi cikarlari icin basa gecmek isteyen yonetimleden biktik.. yonetim trabzonlu olmasin, belki ise yarar. ne var bu trabzonda da bu kadar baskan olmak isteyen cok, kumeye dusurunde bari biz eziyetten kurtulalim.. bakalim fenerden kac yiyecekler..