Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

22 Haziran 2017 Perşembe
Hesaplı jest!

'Yanlış hakem kararına göre hükmen yenilgi doğrudur' görüşüyle son noktayı koyduğumuz olayın sürekli gündeme getirilmesinin, kötü niyetlilere cesaret vereceğini düşünenlerdeniz.

03 Ekim 2007, Çarşamba Yorum Yaz
A+ A-

Yanlış hakem kararına göre hükmen yenilgi doğrudur” görüşüyle son noktayı koyduğumuz olayın sürekli gündeme getirilmesinin, kötü niyetlilere cesaret vereceğini düşünenlerdeniz. Süper ya da alt liglerin son haftalarında şampiyonluk-kümede kalma gibi mücadelelerde, bu kararın birçok olaya “emsal” gösterileceğine dair öngörü için falcı olmaya gerek yok kanısındayız çünkü.
Ancak; önce bir milletvekilinin olmaması gereken yerde, vicdanları rahatsız eden “dokunulmazlık” zırhıyla yaptığı açıklama, ardından da Sivas’tan çıkan “jest” haberleri, konuya ilgisiz kalmamızı engelledi.
Tepkimiz, herkesin bir deliden “nemalanma” yolundaki çabalarına yöneliktir. 
Milletvekili, partisi ve liderinin federasyonla hesaplaşmasında sözüm ona Trabzonspor’un haklarının savunucusu oldu. Oysaki Trabzon milletvekili sıfatıyla asıl yapması gereken, “dostu” Başkana ve onun yönetimine, “Bir deli yüzünden bu kuruma Türk Futbol Tarihi’nin en büyük cezasını aldırmayı nasıl başardınız? Hükmen yenilgi, 5 maç seyircisiz oynama, 31 bin YTL, başkanına 2, yöneticisine de 3 ay hak mahrumiyeti ve 10 bin YTL para cezası verdirecek ne yaptınız?” diye sormaktı. Ama amaç üzüm yemek olmayınca...
Bu sezonki performansını alkışladığımız Sivasspor’un “jestine” gelince: Hem bir tokatla “4 futbolcumuz hastanelik, maça çıkamayız” diyecek, hem sahada kaybedileni masada alma yolunda olayı Yahudi - Müslüman savaşına çevirmek dahil, her türlü oyuna gireceksiniz hem de “jest” yapacaksınız!
Gülün kargalar gülün!