ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Gidenler, duranlar!

10.01.2008

'Güç farkı' deseniz; Trabzonspor'un lehine. İki kategori var arada. Adana Demirspor'u ligde Etimesgut Şekerspor, Trabzonspor'u ise lider Sivasspor hem de özel bir rövanş için bekliyor..

“Güç farkı” deseniz; Trabzonspor’un lehine. İki kategori var arada. Adana Demirspor’u ligde Etimesgut Şekerspor, Trabzonspor’u ise lider Sivasspor hem de özel bir rövanş için bekliyor..
Yaş farkı da Trabzonspor’un avantajı. Sahadaki ilk 11’ler arasında ev sahibi ekibin yaş ortalaması 28.8, Trabzonspor’unki 27... Ceyhun ve Ayman’dan sonra 26.6’ya düştü. Yani, “genç çocuklar, koştular, kazandılar” diyemezsiniz.
Bir konuda ev sahibi üstün: 2.Lig 2.grubu lider bitirip Yükselme Grubu’na kaldılar, iki takviye yaptılar, dün akşam da kullandılar. Trabzonspor’un ise dünya çapında takibi sürüyor!
Bir fark daha: İşlerini ve hadlerini bildiler. Maçın başında “bulutların üzerindeki” Trabzonspor’u yere indirdiler. Rakipten taca çıkan topu durdurup, rakibe hediye eden ve golün hazırlayıcısı olan Serkan’ın ruh hali nasıl değerlendirilebilir ki başka! Sonra da skoru koruma yolunu tercih edip, savunmayı kalabalık tutmaya başladılar. Rakip ataklarda kaptıkları topları da uzun kullanıp, daha çok atak yapan Trabzonspor’a oranla daha tehlikeli pozisyonlar buldular.
Trabzonspor ne yaptı? Ersun Yanal ilk yarı boyunca izledi. 20. dakikada görülmüştü ki; Ceyhun kötü oynuyor, sinirli ve kartı da var. Değişiklik için devreyi bekledi. Yattara, “hainlikten” kurtarıcılığa terfi ettirildi. 
Bu maça çıkarken kupada yola devam için 9 puanın yetmeyebileceğinin hesapları yapılıyordu. Sorunu kökten çözdüler. Bundan beteri yok artık. Ligden sonra, kupa da gitti. Yönetim duruyor, gariptir daha uzun süre kalma planları yapıyor.
Yanal mı? O da duruyor!

5 YORUM
 • farketmezabi 10.01.2008 11:21:12
  1

  BÜYÜK TRABZONSPOR YÜRÜYÜŞÜ BAŞLATILMALIDIR..TARAFTAR KULÜBÜ BASIP ALBAYRAK VE TAYFASINI KOVMALIDIR...BÜYÜK TRABZONSPOR YÜRÜYÜŞÜ BAŞLAMALIIII

 • bordo_mavi_aski 10.01.2008 20:07:05
  2

  aslinda siz trabzonda nelerin olup bittigini cok iyi biliyorsunuz ama nedense pek deginmek istemiyorsunuz (mesela bir takimda as baskan ne ise yariyor + futbol sube sorumlusu neden bankta oturup para alir gibi deyilmi)

 • kingly_61 10.01.2008 21:26:13
  3

  ergün bey öncelikle sizden bir ricam var biz taraftar olarak bunlarin trabzonspordan uzakdurmalari icin ne yapmaliyiz artık utaniyorumböle bir yönetim dünyanin neresinde var yeter diyorum artık gitsinler

 • soniremts 10.01.2008 22:19:05
  4

  takımın son iki yıldaki hali komedi gibi birisi bilerek kötülük yapmak istese bunları yapmaz.ama bunların bir suçu yok bunlara bu takımı emanet edip ve bu yönetimi orada tutanlarda en büyük kabahatve İHANET....

 • ofluhan 11.01.2008 01:13:02
  5

  bunlar madem beceremıyor bu işi neden hala ordalar ne çıkarları var merak ediyorum walla utanıyorum ya trabzonsporluyum diyemıyorum artık sorduklarında takım tutmuyorum dıyorum e desem galatasarlı yada dıger takımları onunda gururuma yedıremıyorum