ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Çoğunluğun sesi

31.05.2008

Trabzon´a gönül verenlerin büyük çoğunluğu dün mutsuzdu, çok büyük hayal kırıklığı yaşıyordu.

Trabzon’a gönül verenlerin büyük çoğunluğu dün mutsuzdu, çok büyük hayal kırıklığı yaşıyordu. Hesapları, bir ara kümede kalıp kalmamaya yönelik yapmak zorunda kalanlar en uygun anlatımla bağrına taş basıyordu, bizi yakalayanlar, elektronik posta gönderenler, telefonla ulaşabilenler, “Ne olacak bu Trabzonspor’un hali!” diye soruyordu.
Trabzonspor’a gönül verenlerin büyük çoğunluğu bugün geleceğe umutla bakıyor. Şimdi ellerdeki kağıt-kalem, şampiyonluk hesapları için kullanılıyor. “TabiÓ ki hedef şampiyonluk ama olamasak da hiç değilse sonuna kadar yarışın içinde bulunalım” yorumu yapıyor. Kombine biletlerin satışa çıkarılmasını sabırsızlıkla bekliyor. Yeri gelmişken belirtelim, Fenerbahçe resmi Web Sitesi’nde 28 Mayıs tarihi itibarıyla kombine bilet alanların sayısı 21 bin 129 olarak açıklandı.
Tarzımız gereği tavrımız, üstelik onlar gibi düşündüğümüz için büyük çoğunluğun sesi olmaktan yanadır. Bu durum; yönetenlerin kimliğiyle değil, yönetim biçimi ve icraatlarıyla ilişkilidir yani, duyurulur.
Başkan Şener, “Hazırlık kampı başlamadan transfer bitirilecek” dedi. Kampın başlamasına daha bir ay var. Transfer bir-iki eksikle bitirildi gibi
Teknik Direktör Yanal resmi Web Sitesi’nden açıkladı: Kadroda daha önce belirlediğimiz değişimi sağlayabilmek adına yaptığımız çalışmalar koordineli bir biçimde sürdürülüyor. Yönetim kurulumuz belirlediğimiz isimlerin kadroya katılması doğrultusunda son derece özverili ve hassas bir yaklaşım sergiliyor. Şu ana kadar geçen sürede planlarımızda bir aksama söz konusu değil.”
Yönetim  Teknik kadro uyumu adına hoş şeyler bunlar ama g önül Türk Futbolu’nun geleceği Tolga ve Onur’un önüne deneyimli, özgüveni sağlayacak, onları da yetiştirecek bir abi ile Şota ve Fatih Tekke gibi son vuruş becerisi, tekniği yüksek bir golcü istemiyor değil. Savunmayı toparlayacak Popescu, Tomas, Song, Uche tipinde bir stoperin tadınaysa doyum olmaz. 
Kendimize “çoğunluğun sesi” misyonunu yükledik ya!

1 YORUM
  • soniremts 31.05.2008 17:58:18
    1

    ALBAYRAK ŞENER BEYE BAKSINDA TRBAZONSPORLULUK DERSİ ALSIN. ALLAHA ŞÜKÜR ONLARDAN KURTULDUK İNŞALLAH HER ŞEY YENİ GERCEK TRABZONSPORLU YÖNETİMLE DAHA İYİ OLACAK