ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Çocuklara kıymayın!

17.03.2008

Aradaki fark öyle böyle değil, ciddi derecede büyük. Beşiktaş kalesinde Rüştü, Trabzonspor'da Tolga. Bir kenar top Nobre, bir serbest vuruş 30 metreden Delgado, yüz yüze Aydın, skor 3-0. Umut 3, Yattara bir kez yüz yüze. Skor aynı. 3 kenar top, değişiklik yok.

Aradaki fark öyle böyle değil, ciddi derecede büyük. Beşiktaş kalesinde Rüştü, Trabzonspor’da Tolga. Bir kenar top Nobre, bir serbest vuruş 30 metreden Delgado, yüz yüze Aydın, skor 3-0. Umut 3, Yattara bir kez yüz yüze. Skor aynı. 3 kenar top, değişiklik yok.
Beşiktaş’ın forvetinde Nobre-Holosko. Yedekleri Bobo. Trabzonspor’da, Umut, alternatifi Ergin Keleş. Holosko, Erdinç’i koruma yapıp geçti, Nobre zor pozisyonda vurdu, dakika beş. Umut, 4 defa golle burun buruna, sonuç: Yok.
Beşiktaş’ta Delgado, her top öne. Trabzonspor’da Ferhat, hepsi geriye.
Son günlerin moda deyimiyle “atan-tutan” farkı bir uçurum. Eee... Beşiktaş bu yüzden lider, zor rakibi kolay yeniyor, şampiyonluğa koşuyor. Trabzonspor, taraftarına kahır azabı çektiriyor. Sezonu da böyle tamamlayacak. Al Yattara’yı, genç Barış’ı, koy bakalım gelecek sezonki Trabzonspor’a birini. Çekilecek bu kahır. Gökdeniz’le falan ilişkilendirilir şimdi sonuç. Gökdeniz, Fatih de varken bu takım burada 5 yememiş miydi? Geçiniz, bırakın bağcıyı, üzüm yiyiniz.
Bülent Yıldırım; bizim sınıflandırmamızda tartışmasız “iyi kategorisinde” yer alanlardan. Ama Barış’a gösterdiği kartı 3 dakika sonra Baki’ye çıkaramayınca koptu. Kartlarda çok hata yaptı. Hepsi bir yana genç Barış’a, “dengeleme” adına yazık etti. O çocuk bunu haketmedi. Her neyse niyetiniz; “Çocuklara kıymayın efendiler.”

2 YORUM
  • serseriofli 17.03.2008 11:34:05
    1

    ilk yarıda rüştü nün cezası kalkmıştı yönetim gücünü gösterip barışa ceza verdirmemeli ayrıca ersun hoca bu takımı çok yanlış oynatıyorbeşiktaş birazcık iyi olsaydı fark kaçınılmazdı ayrıca ağır stoperli ve cok hata yapan savunmayı orta sahaya

  • bahadır1461 17.03.2008 12:10:06
    2

    Biz bu futbolcuların yeteneksizliğinden yakınırken şimdide karşımıza hakem müsvetteleri çıktı.Konya maçında Gökdeniz'e yapılan penaltıya aldattın diye sarıdan kırmızı.Beşiktaş maçında daha rezil bir karar.Dünyanın neresinde görülmüş böyle sarı kart.