ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Büyük kulüp küçük takım

15.01.2008

Sivasspor Başkanı, Trabzon'daki bir delinin sahaya girişini Trabzonspor Başkanı tribünde izlerken sahaya atlayıp, izlediği akılcı politikayla sahada kaybettiği maçı masada almayı başarmıştı.

Sivasspor Başkanı, Trabzon’daki bir delinin sahaya girişini Trabzonspor Başkanı tribünde izlerken sahaya atlayıp, izlediği akılcı politikayla sahada kaybettiği maçı masada almayı başarmıştı.
Her Trabzonsporlu için büyük anlam taşıyan rövanşta Sivasspor Başkanı yine Şeref Tribünü’ndeydi, alnı açık, haklı olarak pek de gururlu. Trabzonspor Başkanı orada da yoktu. Taraftarın skor ne olursa olsun benzer edayla Şeref Tribününde görmek istediği başkanını Sivas’a getirtmeyen, ya eksi 25 derece soğuktu ya da malum süreçte izlediği garip yoldu!

Trabzonspor Teknik Direktörü’ne tahsis edilen villa bir yıl önce donatılmıştı. Eşyalar beğenilmedi ve değiştirilmesine karar verildi. Yeni mobilyalar için bir mağazayla anlaşıldı. Kulüp personeli, sponsor firmanın genel merkeziyle temasa geçti, ücretsiz alınmasını sağladı. Ama teknik direktörle ‘Kankalık’  yarışındaki yöneticilerden biri o personele, “Burnunu her şeye sokma” diye fırça attı, para ödendi. 

Sivasspor için ‘kolay rakip’ nitelememize bazı Trabzonsporlular alınganlık gösterdi. Takımı kastetmiştik oysaki! Bu iki anektodu da, yönetenlerin küçülttüğü takıma karşın camianın büyüklüğünü anlatan Salih Çakır’ın mailine sözü getirmek için yazdık: 
“Demirspor maçını izlerken moralimiz çok bozulmuştu. Ancak maçın sonunda Lig TV’ de yayınlanan görüntüleri izlerken  Trabzonspor’un büyüklüğünün anlamı ve sevgisi bende perçinleşti. Adanalı ağlayan taraftar ve futbolcuların maç sonu kutlamaları ‘büyük’ unvanının devam ettiğini gösterdi. Barcelona’yı yendiğimizde Adanalı taraftarların duygularını yaşadığımız içimden geçti ve ben bu takımı ne kadar sevdiğimi ‘bu ahval ve şerait’ içerisinde daha iyi anladım.”

0 YORUM