Gerçek Spor Sitesi

Gerçek Spor Sitesi

30 Nisan 2017 Pazar
Blatter istifa!

Hakemin güvenlik gerekçesiyle son saniyelerinde tatil ettiği Sivasspor maçının kurallar gereği hükmen yenilgiyle sonuçlanacağını herkes biliyordu da, Trabzonspor'u yönetenler kabullenmiyordu.

19 Ekim 2007, Cuma Yorum Yaz
A+ A-

Hakemin güvenlik gerekçesiyle son saniyelerinde tatil ettiği Sivasspor maçının kurallar gereği hükmen yenilgiyle sonuçlanacağını herkes biliyordu da, Trabzonspor’u yönetenler kabullenmiyordu.
Federasyon’un gel-gitleri konuyu sulandırsa da sonuç beklenen gibi oldu. Federasyon’a isyan bayrağını çekildi: “Vay efendim, bizi nasıl hükmen yenik ilan edersin?”Şimdi de Federasyon Kurulları’ndaki Trabzonlulara baskı: “İstifa edin.” Onlar da demiyorlar ki, “Ee siz ne duruyorsunuz?”
İşin özü: İktidar-Federasyon kavgasında kurumu kullanmak, “üzüm yemek  bağcı dövmek” ilişkisi, vs. 
Ersen olayının aleyhte sonuçlanacağını da herkes biliyordu. Ama Trabzonspor’u yönetenler kabullenemiyordu. Yönetmelikler açık: Ersen, Recreativo de Huelva’da.
O halde Sepp Blatter de istifa!
Bitmedi, şimdi İspanyol Kulübü’nün tazminat hakkı doğdu. Bonservis bedeli bu tazminata yeter mi bilemeyiz. Trabzonspor’un menfaatlerine zarar veren Başkanları Francisko Mendoza Taboada da istifa!
Ama bunca rezalete neden olan Trabzonspor’u yönetenler; “durmak yok, yola devam.”
Güldürmeyin ya!