ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Başkan adayı tanımı...

18.10.2007

Aralık'ta yapılacak olan ve giderek yaklaşan olağan genel kurul öncesi Trabzonspor'u düzlüğe çıkaracak yönetim kurulu modeli konusundaki düşüncelerimizi daha önce anlattık.

Aralık’ta yapılacak olan ve giderek yaklaşan olağan genel kurul öncesi Trabzonspor’u düzlüğe çıkaracak yönetim kurulu modeli konusundaki düşüncelerimizi daha önce anlattık.
Bu modelin tanımını yaptık, sıra bu tanıma uygun kişi ya da kişilerin ortaya çıkmasına, camianın da bu kişi ya da kişileri destekleyerek göreve getirmesine geldi.
Durum böyleyken Trabzonspor’a gönül verenler, bu tanıma uygun kişilerin kim olduğu konusunda da fikir beyan etmemizi istiyorlar. Genelde bire bir yanıt vermeye çalıştığımız talepler çoğaldığı için bu yazı bir anlamda zorunlu hale geldi.
Takdir edilir ki, bizim camianın geleceğini bu denli etkileyecek bir genel kurul öncesi aday ismi vererek tanım yapmamız en azından meslek etiğine uymaz.
 Ancak çıkacak adaylar içinde bizim doğrularımıza, bizim tanımımıza uygun kişilerin olup olmadığı konusunda zamanı geldiğinde tabi ki fikrimizi söyleriz.
Zira kafamızda oluşacak fikre, adayların sunacakları program da büyük ölçüde ışık tutacak.
Özetle şunu söylüyoruz: Kurumda inanılmaz şişirilen personel sayısını azaltacağını, taraftarla bilet ilişkisine girmeyeceğini, yüksek ücretli  az verimli futbolcuları belli bir program dâhilinde kadrodan uzaklaştıracağını, sekteye uğrayan kurumsallaşma çalışmalarına yeniden başlayacağını, işi uzmanlarına bırakacağını, zirve mücadelesinin, uçuk değil, doğru ve kurumun şartlarına uygun transferlerle sürdürüleceğini açıklayan aday tanımımıza uyar.
Bilinmeli ki eğer bir aday; Trabzonspor’un öncelikleri dururken kısa vadede hayal olan şampiyonluk vaadinde bulunuyor, yıldızlar alarak Dünya Takımı yaratacağını söylüyorsa, üyeler de kanıp onları seçerse unutulmamalı ki, kurumun yarını bugünden kesinlikle çok daha iyi olmayacaktır.

0 YORUM