ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Fenerbahçe: 2, Chelsea: Who?

03.04.2008

Öncelikle Chelsea seyircisinin maça başlarken yaktığı maytaplara değinmek istiyorum. Herhalde bunları kendi ceplerinden, İngiltere'den getirmediler.

Öncelikle Chelsea seyircisinin maça başlarken yaktığı maytaplara değinmek istiyorum. Herhalde bunları kendi ceplerinden, İngiltere’den getirmediler. Eğer Stamford Bridge’de bunu yapsalardı Chelsea sahası 3 maç kapanırdı.
Maçtan önce, “Sizi tanımıyoruz” dediler, ardından “Fenerbahçe daha iyi takım”. Sonunda da karşılarında Premiership tecrübesi olan Colin Kazım’ı buldular. Fenerbahçe’nin Beşiktaş ile oynadığı maçta fevkalede oynayan Colin Kazım yine ortaya çıktı ve attığı mükemmel golle eşitliği sağladı. Ardından Fenerbahçe, Chelsea’nin üzerine gitmeye başladı. Birinci devrenin tam aksine ikinci yarıda fevkalade bir Fenerbahçe izledik. Birbirleriyle yardımlaşan ve maçı kazanmak için ellerinden gelen her şeyi yapan bir takım vardı sahada. Deivid’in golü Fenerbahçe’nin bir üst tura çıkmasına ışık tuttu. Teknik konulara fazla girmek istemiyorum fakat ben hayatımda bu kadar kazanmak isteyen bir takım görmedim. Fenerbahçe’nin bütün ümitleri Stamford Bridge’e taşımasını büyük bir başarı olarak kabul ediyorum. Çok kötü başladığı bir maçta yenik duruma düşmesine rağmen maçı kazanan Fenerbahçe’yi canı gönülden tebrik ediyorum.
Şimdi düşünme zamanı. Herkesin son derece sakin olması lazım. Son 4 uzak değil ve Fenerbahçe’nin bunu yapacağına gönülden inanıyorum. Kötü futbolcu denilen Colin Kazım son derece güzel bir ortamda, anlamlı bir gol attı. Bence bu onun için bir başlangıç. Fenerbahçe yavaş yavaş başladığı Avrupa serüvenine kuvvetli adımlarla devam ediyor. Bravo Fenerbahçe.

0 YORUM