ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Oradaydım, anlamadım

23.09.2007

Erken gelen, beklenmedik 2 golden sonra bana sorarsanız; Ertuğrul Sağlam paralize oldu. Yine de ben maçın içinde olan biteni anlamamamı futbol cahilliğime verdim.

Erken gelen, beklenmedik 2 golden sonra bana sorarsanız; Ertuğrul Sağlam paralize oldu. Yine de ben maçın içinde olan biteni anlamamamı futbol cahilliğime verdim. Yaklaşık 70 dakikadan fazla süre, orta sahanın ortasında görev yapan ve maçın başından sonuna kadar sağa-sola deli gibi koşan Serdar Özkan’ın neden son 10 dakikada sağ kanada çekildiğini anlayamadım. Serdar, o kadar bitkin görünüyordu ki, bomboş pozisyonda Tello’nun önüne yuvarladığı topa koşacak mecali yoktu. Yine anlamadım... Higuain neden sağ kanada alındı. Ve yine anlamadım... Neden 10 dakika sonra tekrar ileri ikilide oynamaya başladı. Bana sorarsanız yapılacak şey basitti; çünkü sonuçta karşısında da Liverpool ya da Chelsea yoktu. Yaratıcı bir göbek oyuncusu -ki elde Delgado var. Kanatta iki tane Serdar. Maceraya gerek var mıydı? Takımla bu kadar oynanırsa futbolcu da ne oynayacağını şaşırıyor. Öyle ki, bir pozisyonda sağ tarafta koşan, sol ayaklı İbrahim Üzülmez’i gördüm. Üzülmez, kendi koridorunu bile kullanmakta güçlük çekerken sağ tarafta işi neydi? Doğrusu bunu da anlamadım...
Yani diyeceksiniz ki; ben bu maçtan hiçbir şey anlamamışım. Vallahi öyle oldu. Ben Ertuğrul Sağlam’ın bu maçta ne yapmak istediğini anlayamadım. Yine de, onun benden daha çok şey bildiği de şüphesiz. Mutlaka bir bildiği vardır. Ama alınan bu skor da, sezon başından beri hissettiğim  tedirginliği gidermeye yetmedi.
Bana sorarsanız; sıradan ama sahici bir galibiyet. Bundan sonra yapılacak tek şey, “Önümüzdeki maçlara bakmak...”

0 YORUM