ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Düğün bayram

30.08.2007

Zurih açısından olacaklar zaten belliymiş.

Zurih açısından olacaklar zaten belliymiş. ibrahim Üzülmez son beş yıldaki en iyi ortasını yapınca, o maçı zaten rakibin kazanması imkansızdı. Bütün maç boyunca aklımda kalan en güzel üç şey, ikisi gol olan üç paslı Beşiktaş organizasyonlarıydı. Önce ilk devre Tello’nun sağ tarafa yaptığı ters topta Serdar Özkan’ın kestiği, Bobo’nun vurduğu ama gol olmayan top. ikinci devre Cisse’nin attığı pasa koşan Serdar Özkan’ın ortası ve Delgado’nun golü...Son pozisyonda da ibrahim Üzülmez’in maçın belini kıran ortasına Delgado’nun şık golü maçtan aklımda kalan en muhteşem anlardı.
Maça damgasını vuran oyuncular tribün açısından Serdar Özkan, Tello, görünmeden oyunu silip süpüren Cisse, Zürih’e öteden beri kafayı takmış olan Delgado, Ricardinho, sönük gözükse de her zaman benim adamım Serdar Özkan, bütün maç boyunca yaptıkları her harekette tribünlerde coşkuya neden oldular.
Gecenin bence kahramanı tribünleri hınca hınç dolduran Beşiktaş taraftarıydı. Tek kelimeyle muhteşemdiler. Maç başlamadan çalışmaya başladılar, maç sona erdi hala çalışıyorlardı.
Maç bitti, ben dışarıya çıktım. Dışarıda insanlar değil, büyük bir enerji akıyordu. Bu takım böyle oynarsa, bu taraftar hep böyle olur. Bu taraftar hep böyle olursa, bu takım hep böyle oynar. Bunun arkası da bu maçtaki gibi hep düğün bayram olur.

0 YORUM