ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Bu stada gelinmez!

24.08.2007

Bu stada gelmek, içeri girmek bu maçta bu kadar zorsa, biraz kalabalık olacak bu maç için olacakları düşünemiyorum.

Bu stada gelmek, içeri girmek bu maçta bu kadar zorsa, biraz kalabalık olacak bu maç için olacakları düşünemiyorum. Beşiktaş tıpkı geçen seneki gibi, tempoyu kontrol ederek oynamaya çalışıyor. Ertuğrul Sağlam, bütün oyuncularını formda tutmak istiyor olsa gerek ki, bu maçta aslında bana göre formayı henüz haketmeyen birçok oyuncuya şans tanıdı. Kimler mi? Burak, Batuhan, İbrahim Akın ve Aydın Karabulut. Batuhan ile Aydın anlaşılır ama, İbrahim ve Burak için hala söyleyecek olumlu bir niteleme bulamıyorum.
Taraftar her zamanki gibi heyecanlıydı. Ve bomboş statta sanki, büyük bir kalabalık varmışcasına coşkuyla tezahürat yapıyorlardı. Arkamda bulunan Beşiktaşlı genç, her atakta “Bu olmaz, bu olmaz” dedi. İlk golde Tello topun başına geldiğinde, “İnanarak söylüyorum. Bu gol” dedi. Dediği oldu.
O zamana kadar gayet kabız giden maçta, hem taraftar rahatladı hem de oyun. Bu sezon, izlediğim her maçta Beşiktaş’ın en iyileri iki Serdar, bu maçta da beni yanıltmadılar. Özellikle Serdar Özkan, Türkiye’deki en zor oyun olan, çizgi üzerinden hücumu gerçekleştiren en iyi oyuncu olmaya aday. Bu kadar güzel orta yapan Türkiye Cumhuriyeti kimliği taşıyan çok az adam gördüm. Serdar Kurtuluş, yine çok iyidi. Ricardinho için söylenecek bir şey yok. Topa hakimiyeti ve dikine oynamasıyla bence Türkiye’de top oynayan orta saha futbolcuları arasındaki en iyisi. Stada gelmek, içeri girmek ne kadar zorsa, buradan çıkıp eve gitmekte o kadar zormuş. Dışarı çıkınca anladım!

0 YORUM