ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Paylaştılar

16.02.2009

Berabere kalınca; skordan memnun olmayanlar, Sivas´ın puan kaybını gündeme getirenler, Galatasaray´ın Antalya yenilgisini hatırlatanlar elden fırsat kaçtığını söyleyecekler.

Berabere kalınca; skordan memnun olmayanlar, Sivas’ın puan kaybını gündeme getirenler, Galatasaray’ın Antalya yenilgisini hatırlatanlar elden fırsat kaçtığını söyleyecekler. Puan açısından bunlar doğru olabilir. Ama mücadele, istek, hırs Beşiktaş adına sevindirici görüntüdeydi. Mustafa hoca, Trabzon’un sahanın her yerinde çoğalan, çok adamla bulunan, rakibine basıp, top çalan; çaldığı topla çabuk çıkan ve müthiş coşkuyla oynayan Trabzon’a karşı iki sigortayla çıktı. Neden çift santrfor çıkmadığını, çift önlibero ile oynamanın Beşiktaş’ı pozisyonsuz bırakacağını söyleyenlere hatırlatmak istediğimiz; Trabzonspor’un orta saha kalabalığı olmayan takımlara karşı, nasıl çabuk gole gittiğini, kasetleri seyredip anlasınlar. Çok santrforlu oynamak, çok pozisyona girmek anlamını taşımaz, bunu hatırlatalım bir... Ve iki; çok forvet, onlara top atacak organizasyonu yapmayan, yapamayan orta sahanız varsa, hiçbir şey ifade etmez. Gökhan’ın golüne kadar Beşiktaş’ın temposu, bulduğu pozisyonlar, final vuruşları iyi olsa, şimdi skor için yazanlar başka cümlelere yer verirlerdi sanıyorum.
Son pişmanlık fayda etmez. Serdar Özkan toparlanmalı, abilerine ayak uydurmalı. Trabzon’da gecenin iyileri Song ve Egemen ise, maçın üstün tarafını siz karar verin. Beşiktaş dönen topları topladı, sonuna kadar mücadele etti. Bu arada klasikleşen hatayla golü yediler, puanları paylaştılar.

1 YORUM
  • NewVoice 16.02.2009 10:37:57
    1

    cok dogru tespit, dün aksam 45 dak. bos kosular yapan adamini gecemeyen cok ciliz bir Serdar Özkan vardi. Serdarin top teknigi iyi ama Süper Ligde mücadeli gücün yüksek olmali yoksa tel tel dökülürsün bak Üzülmeze harika mücadele ediyor.