ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Avrupa yürüyüşü

24.10.2008

Bir tarafta Anorthosis tokatı yiyen Olympiakos, diğer yanda Steau Bükreş´ten darbeli Cim Bom, Şampiyonlar Ligi kapısından dönerek, UEFA gecesindeki buluşmalarında birbirine benzer hatalarla oynadılar.

Bir tarafta Anorthosis tokatı yiyen Olympiakos, diğer yanda Steau Bükreş’ten darbeli Cim Bom, Şampiyonlar Ligi kapısından dönerek, UEFA gecesindeki buluşmalarında birbirine benzer hatalarla oynadılar. Sakatlık problemleri aynı, Avrupa Kupası’na yakışmayacak temposuzlukları da birbirine yakın iki takımın arasındaki en önemli fark, Galatasaray’ın daha fazla kaliteli ayağa sahip olmasıydı. Tempoyu düşüren diğer sebep ise, düdük yutmuş gibi maç yöneten İspanyol hakemdi. Sami Yen gecesinde Avrupa’yı özleyen Cim Bom’un tribün korosu, takımının ilk defa bu kadar coşkulu olarak yanındaydı. Ama maçın ilk bölümünde bu çoşku takıma yansımadı. Olympiakoslular oyunu önde tutup, Galatasaray’ın etkili hücumcularını kalelerinden uzaklaştırmayı başardılar. Burada anlayamadığımız durum ise Sarı-Kırmızılılar’ın geride oyunu kabul etmeleri ve aldıkları topları ileride çabuk kullanamayacak Baros-Lincoln ikilisine göndermelerindeki soruna rağmen, bir türlü takım olarak ileriye çıkmamalarıydı.
Zaten Galatasaray’ı biliyoruz, sezon başından beri de söylüyoruz. Türkiye Ligi için bile temposu düşük oynuyor. Karşısındaki rakip de ondan fazlası olmayan bir ekip. O zaman hangi düşünce ile geride çoğalıp gecenin kötüsü Baros’a ve Lincoln’e çabuk top atmayı düşündüler. Bunu birinin anlatması lazım. Grup maçlarından görünen o ki, iki galibiyet alan bir üst tura çıkıyor. Bunu da içeride yapmak en kolayı. Zor da olsa Galatasaray kolay olanı yaptı, üç puanı kaptı. Başlığa ‘Avrupa yürüyüşü’ dedik, bizim bildiğimiz Cim Bom, eskiden Avrupa’da koşardı.

7 YORUM
 • Armagan_35 24.10.2008 10:28:46
  1

  Benim bildiğim Dünyanın sayılı Kontraatak Futbolcularındandır Baros ama yorumda sanki hantal bir futbolcudan bahsediliyor. Acaba farklı maçlar mı izledik sayın Çobanoğluyla?

 • volkanebil 24.10.2008 10:34:11
  2

  O kaçan pozisyonlardan 2 tanesi gol olsa veya lincoln son pasları biraz daha akıllı kullansa ve skor 3 4 olsa bu yazı aynı kalır mıydı acaba?Bu takıma biraz destek!!

 • walky 24.10.2008 12:06:02
  3

  biz aynı maçı mı iledik? gecenin kötüsü lincoln ve baroş derken??

 • ysfsnk 24.10.2008 13:25:13
  4

  Ama Baroş yine etkisizdi.Zaten büyük maçlarda gol atacağını zannetmiyorum..Ümit Karan olsaydı maç daha farklı biterdi..

 • petek343434 24.10.2008 14:27:51
  5

  kusra bakmayın ama her gun bir numune cıkıyor. eger gsın bu oyununa siz yuruyerek diyosanız ve kotu diyosanız size baska sporle ugrasmanıızı oneririm

 • petek343434 24.10.2008 14:30:30
  6

  eger macı izlemeseydim size inanıcaktım acaba benmi yanlıs mac izledim baros evet fazla etkili degildi ama takım olarak gs dun muhtesemdi siz baska mac izlemis olmayın

 • akbaba_gs 24.10.2008 17:02:04
  7

  Baros dün futbolu anlamayanlar tarafından etkisiz görüldü ama rakibe yaptıgı baskı sürekli kosması futboldan anlaması savaşmasından dolayı 5 ümit eder.Lincolnün herşeyi yapmaya calısıp cogu kez de basardıgı bu sezon da lincolne laf olmasın artık.