ŞİFREMİ UNUTTUM

EMAİL ADRESİ

Yeni şifre için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

AKTİVASYON KODU TALEBİ

EMAİL ADRESİ

Aktivasyon kodu için eposta hesabınızda junk/çöp dizinini de kontrol ediniz.

ÜYE GİRİŞ DURUM


YAZARLAR

Herkes işini yapsa...

03.02.2009

Bobo 4 gün önce 2 gol attıktan sonra, kulübede başladığı için kendisini kahrediyor. Hem de Holosko yedek kulübesinde kaldığı halde...

Bobo 4 gün önce 2 gol attıktan sonra, kulübede başladığı için kendisini kahrediyor. Hem de Holosko yedek kulübesinde kaldığı halde... Nobre ise oyundan alındığında perişan oluyor, yerine vatandaşı girdiği halde... Bobo’yla başlamamak Denizli’nin iradesi. Ancak Bobo’nun oyuna dahil oluşunda müdahil olan tribünler.
Taraftar ilk tezahüratında Bobo’yu isterken, olası hedefi Nobre olmayabilir. Çünkü Tello golü atmadan hemen önce, yani daha 30. dakikada Bobo sesleri ayyukta idi. Kenara alınabilecek oyuncu fazlalığı da vardı. Ama ilerleyen dakikalarda tek farklı skorun tatmin etmeyen sıkıntısı Bobo davetini tekrarlatınca, (Holosko da oyuna dahil olmuştu) Nobre’nin yerine istenen adam olduğu perçinleşti. Nobre o yüzden ağlamaklıydı. Şu ana kadar gelinen noktada, bu takımın en özverili en çok emek harcayanı, hatta en golcü kimliğiyle ilk önce de o tribünler tarafından kanıksanmıştı. Aynı kitlenin bir anda kendisini kolayca harcayabileceğini düşündü belki de... Ya da Beşiktaş taraftarı bir kesimce yorumlanan imza için baskı protestosunu devreye sokmuştu. Ama Nobre öyle de olsa, farklı algıladı. Üstelik kolunda da kaptanlık pazubandı vardı.
İster bilinçli, ister doğaçlama olsun taraftar iradesinin gerek yönetim lehine bir baskı olması, gerekse de teknik heyetin de üstüne çıkabilecek irade kullanması doğru değil. Çünkü şu haliyle Beşiktaş, yönetmesi gerekenlerin seyrettiği, desteklemesi gerekenlerin yönettiği bir imajla şampiyonluğa yürüdüğünü söylüyor.

1 YORUM
  • vlkn83 3.02.2009 23:18:15
    1

    sanırım 2007 yılında, daha burak beşiktaşta iken denizlinin gazete yazarlığı yaptığı dönemde beşiktaşın maçlara bobo ile değil burak ile başlaması gerektiğini söylüyordu. daha o zamanlardan adam boboyu düşünmüyordu ki, bugün düşünsün.