Ünlülerin çocukları

Ünlüleri çok iyi tanıyoruz. Peki çocuklarını ne kadar tanıyoruz? İşte ünlülerin çocukları...

02 Şubat 2018, Cuma 23:49
- A +

Şarkıcı Berkay Şahin ve eşi Özlem Ada Şahin 30 Ağustos 2016'da evlendi. Çiftin 31 Temmuz 2017'de Arya adında bir kızı oldu.

Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin, kızları Arya'nın fotoğrafını Instagram hesabından paylaştı. Takipçileri fotoğrafın altına 'aynı babası', 'babasına çok benziyor' gibi yorumlar yazdı.

Tamer Karadağlı, kendisi gibi oyuncu olan Arzu Balkan'la birlikteliğinden doğan kızı Zeyno'ya özel vakit ayırıyor.

Oyuncu, 11 yaşındaki kızı Zeyno ile çektiği bir selfie'yi Instagram hesabından paylaştı.

Tamer Karadağlı bu fotoğrafın altına 'Ne ara bu kadar büyüdü' notunu düştü.

Şarkıcı Pınar Aylin'in kızı Maya Tokatlıoğlu 16. yaşına bastı. Pınar Aylin, ilk eşi Mert Takatlıoğlu ile birlikteliğinden dünyaya gelen kızı Maya'nın yeni yaşını sosyal medya hesabından kutladı.

Kızının fotoğrafını paylaşan şarkıcı altına ''O güzel yüzün hep gülsün... Yolun ışıklı, şansın bol, bahtın güzel... 16. yaşın kutlu olsun. Sonsuz aşkım. '' notunu düştü. Kısa sürede çok sayıda beğeni alan fotoğrafa ilgi büyük oldu. 16 yaşına basan Maya'nın annesine benzerliği ise dikkatlerden kaçmadı.

Pınar Aylin, ilk eşi Mert Tokatlıoğlu ile 1998 yılında evlenmiş 10 yıllık birlikteliğin ardından çift yollarını ayırma kararı almıştı.

Çağlar Çorumlu Güldür Güldür Show'da canlandırdığı karakterlerle izleyenlerin gönlüne taht kurdu. Özellikle de Eşofmanlı Şevket Hoca rolüyle...

Güldür Güldür Show'dan sonra filmlerde de oynamaya başlayan Çağlar Çorumlu Cem Yılmaz'ın vizyona giren filmi Arif V 216'da  Zeki Müren'i canlandırdı.

Yaptığı işlerle ve canlandırdığı karakterlerle ön plana çıkan, dizi ve film yapımcılarının yakın markajında olan Çağlar Çorumlu Instagram hesabından 'Canlarım' notu ile karısının ve çocuğunun fotoğrafını paylaştı.

 

Çağlar Çorum'lunun fotoğrafı kısa sürede binlerce beğeni ve yorum aldı.

Okan Bayülgen, magazin dünyasının en çapkın erkeklerinden biriydi. Birlikte olduğu kadınların sayısı çok fazla. Okan Bayülgen 4 kere evlendi.

Son eşi ise 2008 yılında nikah masasına oturduğu Şirin Ediger olmuştu. Roma'daki Türk Büyükelçiliği'nde sade bir nikah ile evlenen çift  2014 yılında da boşandı

 

Okan Bayülgen'in bu evliliğinden 2009 yılında doğan İstanbul adında bir kızı var. Okan Bayülgen'in kızı İstanbul'u kameralardan uzak tutmaya çalıştığı biliniyordu.

Okan Bayülgen'in kızı İstanbul, uzun süreden sonra ilk kez görüntülendi. Okan Bayülgen'in eski eşi Şirin Ediger Akmerkez'de düzenlenen bir etkinliğe kızı İstanbul ile geldi. Anne-kız animasyon filmi Cocoyu izleyip eğlenceli dakikalar geçirdi.

Athena Gökhan ve eşi Melis Ülken'in 3 çocuğunun bir arada bulunduğu fotoğraf ilk kez basına yansıdı. Çocuklarının da kendi gibi kızıl saçlı olması dikkat çekti. 3 çocuğu bulunan Athena Gökhan'ın en büyüğü 4.5 yaşında kızı Ayşe Derya diğeri 1.5 yaşında ikizler adları Leyla ve Ali.