Survivor 2018 yarışmacılarının son paylaşımları

Merakla beklenen 'Survivor 2018'de All Star ve Gönüllüler takımlarında yarışacak isimler Dominik'e uçtu. Sosyal medya hesaplarından son paylaşımları yapan yarışmacılar iddialı konuştu. İşte Survivor yarışmasında mücadele edecek olan isimlerin Instagram'daki son paylaşımları ve mesajları...

07 Şubat 2018, Çarşamba 00:39
- A +
Sahra Işık

Sahra Işık

Çok sevdim,çok seveceğim,çok özleyeceğim..."

Hakan Hatipoğlu

Hakan Hatipoğlu

Allah'ım çok zor ama bunlar güzel ayrılık"

Yiğit Marcus Aral

Yiğit Marcus Aral

Survivor macera başlıyor,çok mutlu ve çok heyecanlıyım."

Melih Özkaya

Melih Özkaya


"Dominik maceramız başlıyor."

Cumali Akgül

Cumali Akgül

Survivor 2018'e, o büyük hedefe adım adım..."

 

 Yağmur Banda

Yağmur Banda

İzmir’de başlayan hırslı yolculuğumun sonundayım... Dominik Cumhuriyetine hakim olmaya gidiyorum... Hayatım boyunca istediğim her şeyi emek vererek başardım, hep mücadele ettim.. Bu yola hedeflerim için çıktım.Hoşçakalın"

Anıl Berk Baki

Anıl Berk Baki


"İyi dileklerini gönderen, mesaj atan herkese çok teşekkürler, kucak dolusu sevgiler. Sizleri en iyi şekilde temsil edeceğim. Gözünüz arkada kalmasın."

Damla Can

Damla Can

Bu zamana kadar en ufak mücadeleden kaçmadan her şeyimle sadece kendim oldum! Ve şimdi kocaman bir ailemle yeniden sizler için savaşacağım. Şimdi sıra bizde sizin gücünüzle bu sene her şey çok daha iyi olacak sabredin"

Merve Aydın

Merve Aydın

Selam canlar yarın itibariyle Dominikte'yim zorlu maraton baslıyor Survivor boyunca bana uğur getirecek sizden bir şeyler yanımda olsun istedim Swarovski taşlı gümüş Merve Aydın kolyelerim ve MAF bilekliklerim hep yanımda olacak, zorlu zamanlarda hep bunlardan güç alacağım çümkü biz bir aileyiz ve birlikte daha güçlüyüz!"

 Nihat Doğan

Nihat Doğan


''Ve ayrılık vakti geldi bu son gecemiz. Bizi seven Yemen'de de olsa o bizim yanımızdadır dualarınızı desteğinizi her daim hissettirdiniz. Survivor'da da yanımda olacağınızdan hiç şüphem yok. En iyi dost senin olmadığın yerde seni savunanlardır buralar size emanet."

 

Sema Aydemir

Sema Aydemir

Allah'a emanet olun... Vedalaşamadığım, içimde kalan çok insan var. Hepinizi seviyorum ve unutmayın şartlar çok zor... Şimdiden hatamız olursa affola..."

Nagihan Karadere

Nagihan Karadere


"Canım ailem. Allah’a emanet olun sizleri çok seviyorum dualarınızı hiç eksik etmeyin"

 Funda Alkayış

Funda Alkayış


"Ayrılık vakti geldi. Sizlere yaptığım son paylaşımım olacak. Survivor 2018 gönüllüler takımında mücadele edeceğim... Spor hayatımda hiç bir zaman pes etmedim. Hırsımla,davranışlarımla sporcu kimliğimle örnek bir sporcu olmaya çalıştım. Pes etmek hiç bir zaman tarzm olmadı."

 Ramazan Kalyoncu

Ramazan Kalyoncu

Benim için aile menfaatsiz sevgi, arkamın dağı, her daim duacım, büyümeyen çocukluğum demek. Şükürler olsun yanımdalar ve hep öyle olacak. En çok özleyeceklerim en çok sevdiklerim."

Murat Ceylan

Murat Ceylan

Bana bol şans dileyin, iyi dileklerinize de her zaman ihtiyacım olacak"

Adem Kılıççı

Adem Kılıççı

Azim,sabır ve güç hepsi bende! Virgül atmıştık şimdi noktayı koymaya geliyoruz."

Ümit Karan

Ümit Karan

Oyun başlasın"

 

Turabi

Turabi

HOŞÇAKALIN"