Survivor 2017'nin kadın yarışmacıları şimdi ne yapıyor?

Türkiye onları reyting rekorları kıran Survivor'da nefeslerini tutarak izledi. En zorlu parkurlarda nefes kesen performanslara imza attılar. Bazen sinirlerine hakim olamayıp kavgaya tutuştular. İçlerinden sadece biri Survivor All Star 2018'e katıldı. Peki şimdi onlar ne yapıyor? İşte cevabı...

14 Şubat 2018, Çarşamba 06:00
- A +
SABRİYE ŞENGÜL

SABRİYE ŞENGÜL

Kickboksçu ve boksör olan Sabriye Survivor'da sık sık Adem'le olan yakınlaşmasıyla gündeme geldi. Sabriye Survivor'da en çok elemeye çıkan ve potadan dönen isimlerden biriydi. Hatta bu yüzden kendisini 'Potanın Kraliçesi' olarak adlandırıyordu.

Öte yandan Sabriye Survivor'da birinci olamadı ama eli boş da dönmedi. Yarışmadan bir araba kazandı ve yarışmadan döndükten sonra da arabasıyla olan pozunu Instagram hesabından paylaştı.

Survivor'da erkeksi tavırlarıyla dikkat çeken Sabriye'nin adadan döndükten sonra Instagram'da seksi paylaşımlarda bulunması da dikkatlerden kaçmadı.

BERNA ÖZTÜRK

BERNA ÖZTÜRK

Tarkan'ın eski aşkı Bilge Öztürk'ün kardeşi Berna Öztürk Survivor'a gitmeden önce sevgilisiyle ilişkisini bitirdi.

Berna Öztürk Survivor'dan şubat ayında elendi. Ancak şimdi bile Survivor'ın etkisinden çıkamamış olacak ki Instagram hesabından Survivor paylaşımları yapmaya devam ediyor.

 

Yazı DJ'lik yaparak geçiren Berna Öztürk geçen günlerde Instagram hesabından hastaneden bir fotoğraf paylaştı

PINAR SAKA

PINAR SAKA

Milli atlet olan Pınar Saka yarışmada göstermiş olduğu performans ile dikkatleri üzerine çekti. 

 

Ancak tüm bu başarılarına rağmen Survivor'da başarılı olamadı ve nisan ayında elendi. 

 

Pınar Saka Survivor'dan önce de olduğu gibi sonrasında da kendisini spora verdi. Pınar Saka'nın Instagram hesabı spor yaparken çektiği fotoğraflarla dolu.

 

SEDA DEMİR

SEDA DEMİR

Seda Demir'i  2007 ve 2010 yılları arasında rol aldığı Yaprak Dökümü dizisindeki Sedef rolüyle tanıdık. Seda Demir Survivor'da Serhat Akın ve İlhan Mansız ile sürekli kavga ediyordu.

 

Seda'nın konseyde adı en çok yazılan yarışmacı olmasının asıl nedeni ise arkadaşları tarafından 'tavrı' olarak gösteriliyordu. Ünlüler takımından oyuncular Seda'nın sürekli denize girdiğini ve tatil havasında olduğunu iddia ediyorlardı. Seda şubat ayında elendi ve elendikten sonra 18 yaşında İlhan Mansız'a aşık olduğunu itiraf etti.

 

Seda Demir'in şimdi ne yaptığına gelirsek 'sadece tatil yapıyor' diyebiliriz. Çünkü Instagram hesabı tatil fotoğraflarıyla ve denizden çıkıp ıslak saçlarıyla verdiği pozlarıyla dolu. Seda Demir'in bu hali Survivor arkadaşlarının 'Seda hep tatil modunda' iddialarını doğruluyor gibi.

 

SEMA AYDEMİR

SEMA AYDEMİR

Geçen yıl Survivor 2017 yarışmasında ciddi bir efor sarf eden ancak sakatlığa yenik düşen Sema Aydemir, All Star 2018'e katılan tek yarışmacı oldu.

 

Bu defa hem iyi olduğu hem de hızlı olduğunu düşünen Sema Aydemir, artık bir kadın şampiyon olmalı ifadesinde bulundu.

 

Survivor Sema'nın son halİ

ŞAHİKA ERCÜMEN

ŞAHİKA ERCÜMEN

Serbest Dalış Şampiyonu olan Şahika Ercümen yarışmalarda üst düzey performans sergileyemese de adada arkadaşlarına yakaladığı balıklarla destek oluyordu.

 

Şahika Ercümen Survivor'dan nisan ayında elendi. Şahika Survivor'dan sonra kendini denize attı. Şahika Ercümen'in Instagram hesabı dalış fotoğraflarıyla dolu. 

BERNA KEKLİKLER

BERNA KEKLİKLER

Berna Keklikler Survivor'da Ogeday ve Tuğçe ile olan kavgalarıyla sürekli gündeme gelen bir yarışmacıydı.

 

22. haftada yarışmaya veda eden Berna Keklikler yarışmadan sonra Levent Aydan ile denize girerken görüntülendi. Bu görüntüler ikilinin aşk yaşadığı dedikodularının çıkmasına neden oldu. Ancak Berna bu iddiaları yalanladı ve 'Levent Aydan, benim Göz6'dan yakın arkadaşım Yasemin'in babası, benim de babam gibi' şeklinde bir açıklama yaptı.

 

ELİF SADOĞLU

ELİF SADOĞLU

2014 TVG ve Fitness şampiyonasında Avrupa Vücut Geliştirme Fitness şampiyonu olan Elif Şadoğlu Survivor'a 21.haftada veda etti.

 

Elif Şadoğlu Survivor'dan sonra sürekli saçlarıyla uğraştı. Survivor'a örgülü saçlarla gitmişti.
 

Daha sonra kumral olan Elif, son olarak saçlarını sarı ve kıvırcık yaptı. Bu fotoğrafını da Instagram hesabından 'Hayatınızda büyük değişiklikler yapmaktan korkmayın' notuyla paylaştı.
 

Elif Şadoğlu sarı ve kıvırcık halinden de memnun olmamış olacak ki 10 gün sonra saçlarını kısacık kestirdi.