Son dakika kâbusu

Beşiktaş'ın son dakika kâbuslarına bir yenisi daha eklendi... Kiev'de uzatma bölümünde puan alma şansını kaçıran Kara Kartal, bu kez İnönü'deki derbide Baroni'nin frikiği ile yıkıldı, zafer yerine beraberlikle yetindi.

28 Ekim 2011, Cuma 02:30
- A +

Beşiktaş taraftarları son dönemde maçların final bölümlerinde bir türlü rahat edemiyor... Bu durum özellikle son karşılaşmalarda sık sık tekrarlanmaya başladı. Hatırlanacağı gibi Kara Kartal, Kiev’deki Avrupa Ligi randevusunda 90 dakika boyunca rakibinin üstünlük kurmasına izin vermemiş, hatta 3 puanı alacak fırsatlar bile bulmuştu. Ancak Ukrayna’da uzatma anlarının sonunda gelen gol Siyah-Beyazlılar’ı yıkmış, hiç beklemediği bir yenilgiyle karşı karşıya bırakmıştı. Geçtiğimiz hafta ligdeki Mersin maçında da skor üstünlüğünü yakalayıp, ardından da farka gitme imkanı bulan Beşiktaş, bu şansları kullanamayınca rakibinin birçok tehlikeli akınına zemin hazırlamıştı.

Taraftarlar yıkıldı

Benzer bir son dün İnönü’de de yaşandı. Kartal, 2 kez öne geçtiği maçta 3. golü arayıp, galibiyeti perçinlemek için fırsat kollarken, kalesinde golü gördü. Üstelik yine son anlarda, maçın final dakikalarında. Haliyle zafer şarkıları söyleyen Siyah-Beyazlılar bu golle büyük şok yaşarken, İnönü’yü buruk şekilde terk ettiler.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;