Şenol Güneş: Pes etmek bizim ruhumuzda yok

Kartal’ın hocası Güneş, gruptan namağlup lider çıkmanın sevincini bir kenara bıraktı, yeni rakibi beklemeye başladı. Tecrübeli teknik adam, “Çok büyük bütçeli takımlara karşı başarıya ulaşmak kolay değildir. Ama pes etmek ne benim ne de Beşiktaş’ın ruhunda var” dedi.

08 Aralık 2017, Cuma 06:00
- A +
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Şampiyonlar Ligi’nde grubunu namağlup lider tamamlayan takımına teşekkür ederken, şimdiden yeni rakibi beklemeye başladı. Mutlu olduklarını, ancak önlerinde sevinmek için uzun bir zaman olmadığını belirten tecrübeli çalıştırıcı, “Oyuncularım oldukça rahatlar. Gruptan hiç yenilgi almadan çıkmak büyük başarı. Oynayan, oynamayan herkesin bu başarıda payı var. Kimseyi ayırmıyorum” ifadelerini kullandı.

‘Anı yaşamak lazım’

Devler Ligi’nin çok büyük bir organizasyon olduğunu hatırlatan Güneş, “Futbolun en büyük vitrini burası. Burada başarılı olduysak, iyi yoldayız demektir. Ancak anı yaşamak lazım. Önümüzde bir kura çekimi var. Çok büyük bütçeli takımlara karşı başarıya ulaşmak hiç kolay değildir. Ama pes etmek ne benim ne de Beşiktaş’ın ruhunda var. Mücadele edeceğiz, sahada savaşacağız ve neler olacağını hep birlikte göreceğiz” açıklamasını yaptı.    
    
Orhan Yıldırım

N'Dinga: Galatasaray beni istedi ama ben Beşiktaş'ı isterim! 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;