Şair Gençer O'nun Bursa at yarış tahminleri

Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

06 Aralık 2017, Çarşamba 13:05
- A +
6 Aralık Çarşamba Bursa at yarış tahminleri. Fanatik Hipodrom yazarı Şair Gençer O günün programını değerlendirdi.

HERGELE bu grupta kazanmaya yakındır

1.Ayak: Altı koşulu programın ilk yarışında 1300 metrede Gaudi ilk şansı alacak isimdir. Ekürisi ile yarışa katılacak olan bu atın son yarışında Silver Coin gibi süratli bir temposu olan rakip karşısında pek şansı olmamıştı. Demirbaş’ın ikincilik elde ettiği yarışta Gaudi üçüncü kalmış ola da bu kez daha uygun rakipler yanında koşuyor. İki koşudur kazanan Giovinezza ise yakaladığı form ile favorilerden biri olarak koşacaktır. Geçen koşusunda Gaudi'ye boyun farkla geçilen Kara Hisar ise rövanş yarışında bakalım ne yapacak.         
 
2.Ayak: Maiden yarışında kazandığı gün iyi bir tay olduğunu ifade ettiğim Mavi Yasemin KG ile oldukça iyi sonuçlar aldı. Son yarışında 1200’de ıslak pistte Mucizekaya kazanırken ikinci kalan Mavi Yasemin favorimdir. Kısa bir ara veren Nazlı Delal bu grupta söz sahibi olacak kaliteye sahiptir. Balburcu ve Erayşe diğer şans verdiğim atlardır.   
3.Ayak: Bu grupta son yarışını beğendiğim Nehircan ilk atımdır. Penguen’in Raziye Ana’yı geçtiği o koşuda Bezmi Alem ve Nehir Can boyun – yarım – yarım boy farklarla sıralanmıştı. Raziye Ana daha sonraki yarışında koştu ve kazandı. Nehir Can’ın da form durumu ile bu grupta öne çıkmasını bekliyorum. Junior Zappa, Dilzar ikilisi rakipleridir.     
 
4.Ayak: Üst üste iki koşu kazandıktan sonra 1200 metredeki Kv8 yarışta Fratelli kazanırken 4’üncü kalan Büyük Beyaz bu grupta ilk şansı verdiğim arıkandır. Captain Pitt arkasında ikinci kalan Harputlunun Oğlu da bu grupta şanslı gözüküyor. Mademoiselle, Hercules, Serkanbey ve Perfectus diğer şans verdiğim atlardır.         
 
5.Ayak: Kocaeli pistindeki son yarışında 1.35.25 ile kazanan Atasoy’un ardında tabela dışı kalırken 1.36.87 koşan Hergele bu grupta ilk şanslı atımdır. Tabela dışında kalmış olmasına rağmen bu grupta daha önceki kum performansı dikkate alınırsa kazanmasını beklemeliyiz.      
 
6.Ayak: 1800 metre kumda yapılacak olan bu yarışta form durumu çok iyi olan Lady Falcon favorimdir. Son 3 yarışında iki kez kazanan bu kısrak arada açık koşuda geçilmiş olup bu grupta kazanması normal sonuç olacak isimdir. Ancak Hero Admiral iyi durumuyla rakip yazılmalıdır.  

1    9    3    5    1    2
4    1    1    6         4
6    6    4    1          
     7         4          
               3          
               2         
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;