Rıza Çalımbay: Bu süreci atlatacağız

Yönetimin kongre kararı alması sonrasında teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e konuştu. Deneyimli çalıştırıcı, “Ben bu takımın motivasyonunun bozulmasına asla izin vermem. Hep beraber bu süreçten en iyi şekilde çıkacağımıza inanıyorum” dedi.

10 Mart 2018, Cumartesi 22:36
- A +
İlk önce Matus Bero’nun kulübü Trencin’e ödenmeyen 220 bin Euro’luk son taksit nedeniyle transfer yasağı alan, daha sonra da yönetimin olağanüstü kongre kararı ile kendisini bir anda krizin ortasında bulan teknik direktör Rıza Çalımbay, FANATİK’e konuştu. Hiçbir şekilde moral-motivasyon olarak düşmeyeceklerini belirten 55 yaşındaki teknik adam, “Bizim için şu anda ne yönetimin kararı ne de transfer yasağı önemli değil. Önemli olan takımın son durumu. Trabzonspor Kulübü, çok büyük bir camiadır ve tüm zorlukları  şacak güçtedir” dedi.

‘Herkeste bir merak oldu’ 

Takım olarak önlerindeki maçlara konsantre olduklarını dile getiren Çalımbay, “Tabii ki herkeste ilk başta bir merak söz konusu oldu. Ama ben bu takımın motivasyonunun bozulmasına asla izin vermem. Takımımda çok deneyimli isimler var. Bu oyuncular aslında benim için büyük bir şans. Hep beraber, bu süreçten en iyi, en doğru şekilde çıkacağımıza inanıyorum” ifadelerini kullandı.

Puan durumu - Süper Lig 25. hafta güncel puan durumu ve maç sonuçları
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;