Paramparça

Kayserispor deplasmanı öncesi hazırlıklara vakit kaybetmeden başlayan Galatasaray'da moraller bozuk. Baros'un ardından Kazım ve Gökhan Zan'ı da sakatlığa kurban veren Sarı-Kırmızılılar'da, Sabri ile Servet'in cezaları da Terim'i düşündürüyor.

28 Ekim 2011, Cuma 02:30
- A +

4-2’lik yenilgi sonrası moral bozukluğu yaşayan Galatasaray, pazar günü Kayserispor ile deplasmanda yapacağı mücadelenin hazırlıklarına ara vermeden başladı. Ancak kaybedilen 3 puandan ziyade, oldukça olaylı bir maçtan çıkan Aslan’ın zihinsel yorgunluğu ve sayısı artan eksikler Fatih Terim’i düşündürüyor. Kötü başladığı sezonda tam kendini bulmuşken yeniden sakatlanan Baros’un ardından Kazım’ı da sakatlığa kurban veren Sarı-Kırmızılılar, zorlu deplasmanda hakem Abdullah Yılmaz’ın hatalı kararları nedeniyle 2 futbolcusundan daha yoksun kalacak. Sabri ve Servet, cezaları nedeniyle Kayseri’de forma giyemeyecek. Ancak öğrencilerine geçmişe takılmamalarını öğütleyen Terim yönetimindeki Galatasaray, çalışmalarına dün sabah da devam etti.

Gökhan Zan 3 hafta yok!

Florya’da gerçekleştirilen antrenmanda, son maçta forma giyen oyuncuların yenileme çalışması yapmakla yetindiği, diğer futbolcuların ise top kapma egzersizleri yaptığı ifade edildi. Sakatlığı bulunan Baros’un tedavisinin ardından salonda çalıştığı, Kazım’ın ise sol diz arka tendonundaki zorlanma nedeniyle günü tedaviyle geçirdiği belirtildi. Ancak Terim’e esas şoku Gökhan Zan yaşattı. Zan’ın, sol arka adalesinde birinci dereceden yırtık olduğu tespit edildi. Yaklaşık 3 hafta sahalardan uzak kalacağı öğrenilen Gökhan’ın tedavisine hemen başlandı.

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;