Pamela Anderson, Adil Rami'yle olan ilişkisini anlattı

Marsiyalı orta saha oyuncusu Adil Rami ile olan ilişkisi gündeme bomba gibi düşen Pamela Anderson, konuyla ilgili Daily Mail'e çok özel bir röportaj verdi.

07 Şubat 2018, Çarşamba 14:51
- A +

Marsiya'nın yıldızı Adil Rami ile olan ilişkisi gündeme bomba gibi düşen Pamela Anderson, konuyla ilgili Daily Mail gazetesine çok özel açıklamalar yaptı.


Rami için ABD, Malibu'daki evini terk eden ve Fransa'ya yerleşen ünlü aktris, Rami'yle olan ilişkisi üzerine çok çarpıcı sözler söyledi.
 Anderson, Rami'yle yaşadığı aşk ile alakalı soru üzerine "Bunun hakkında konuşmak istemiyorum çünkü aşkımızı korumak istiyoruz. Rami de böyle düşünüyor." ifadelerini kullandı.


Günümüzde pek çok sahte birlikteliğin olduğunun altını çizen ünlü playboy güzeli, "Ne ben ne de Rami birbirimiz üzerinden çıkar sağlamak peşindeyiz." şeklinde konuştu.Sevgilisine adeta toz kondurmayan güzel oyuncu, "Benimle çok ilgileniyor. Rami Gerçekten çok iyi bir insan." dedi.
 Rami ile birlikte Marsilya'da yaşayan Anderson, ABD'den ayrıldıktan sonra düz ayakkabı ve kot giymediğini söyledi.
 


Mutfakta bile seksi kıyafetler tercih ettiğini söyleyen güzel aktris, Rami'nin kendisini görünce şaşkınlığını gizleyemediğini belirtti.
 Anderson, "Rami beni görünce 'Sen 50 değil, 30 yaşında olmalısın. Bu imkansız. Senden genç pek çok kız varken bunu nasıl başarıyorsun?' dedi." sözlerini kullandı.


ABD'li oyuncu, son yılların en büyük seks sembollerinden biri olarak gösteriliyor.