Müge Anlı: Canları sağolsun

Ziraat türkiye Kupası'nda yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş mücadelesi hala konşulmaya devame derken, o maça giden ve karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamalarla gündem olan Müge Anlı, Beyaz Tv'ye konuştu

08 Mayıs 2018, Salı 00:04
- A +

Ziraat türkiye Kupası'nda yarıda kalan Fenerbahçe-Beşiktaş mücadelesi hala konşulmaya devame derken, o maça giden ve karşılaşmanın ardından yaptığı açıklamalarla gündem olan Müge Anlı, Beyaz Tv'ye konuştu. Müge Anlı'nın açıklamaları ve diğer yorumcuların değerlendirmeleri şu şekilde:

Sinan Engin: 

Sinan Engin: 

Taraftar büyük bir deprem yaşıyor. Yine de bu edilen küfürler kabul edilemez. Ben kendi taraftarım adına ben özür diliyorum. Beşiktaş kulübü belki de bu küfürlerden dolayı büyük bir ceza alacak ama camia da 10 gündür darmadağın edildi. Derdest edildi. Yine de bunun karşılığı küfür değil. 

Ahmet Çakar:

Ahmet Çakar:

Beşiktaş'ın bugün hükmen mağlup olması lazım. Tosic kırmızı kart gördü geçen hafta. Türkiye Kupası maçı da oynanmadı. Oynanmayan maçın cezası olmaz. 

Arka arkaya kırmızı kart gören biri nasıl oynar? Almanya'da, İtalya'da, Fransa'da olmaz bu. Sahaya çıkılmayan maç oynanmış olur mu? Sahaya çıkmadığı için 3-0 hükmen mağlup oluyor ama cezayı çekmiyor. 

Müge Anlı: 

Müge Anlı: 

Benim ne alakam var bu işlerle. Herkes ne dediyse ben de onu söyledim. Canları sağolsun.