Magazinde öne çıkanlar

Magazinde öne çıkanlar

29 Nisan 2018, Pazar 23:02 Son Güncelleme: 29 Nisan 2018, Pazar 23:05
- A +
Yaşar’ın ailesi nişana gelmedi

Yaşar’ın ailesi nişana gelmedi

Seren Serengil ve Yaşar İpek, dün akşam nişanlandı. Ancak Yaşar İpek'in annesi, kız kardeşi ve dayısı nişan törenine katılmama kararı aldı. Bunun üzerine bir takipçisi Seren Serengil'in fotoğrafının altına, "Kaynanan görümcen gelmiyormuş" yazdı. Şarkıcı da "Evet ben istemedim geçerli nedenlerim vardı öyle uygun gördük" cevabını verdi.

Aslıhan ’a özel şarkı

Aslıhan ’a özel şarkı

Sosyetenin gözde bekarlarından Hakan Sabancı gönlünü Best Model of the World birincisi Aslıhan Karalar’a kaptırdı. Çift önceki akşam romantik bir akşam yemeği yedi. Ardından soluğu Karalar’ın doğum günü kutlaması için Bebek'te aldı. 

 Habercilerin görüntü almasına aldırış etmeden sevgilisine sarılan Sabancı, doğum günü pastası gelirken de bir sürpriz yaptı. 19 yaşına giren Karalar için MFÖ'nün 'Hep Yaşın 19' şarkısını çaldırdı.

Geleceğin starını seçecek

Geleceğin starını seçecek

Nurgül Yeşilçay, 'Geleceğin Starı' isimli programda jüri üyesi olarak ekrana gelecek. Star'da yayınlanacak program yıllar önce Beren Saat'i ekranlara kazandıran 'Türkiye'nin Yıldızları' yarışmasının yeni versiyonu olacak. Jüride Nurgül Yeşilçay'ın yanı sıra Hamdi Alkan ve Fırat Parlak da yer alacak.

Güzel kız algısını yıkacağım"

Güzel kız algısını yıkacağım"

Bensu Soral, sadece ‘güzel kız’ olarak anılmak istemediğini, rol alacağı ‘Organize İşler 2’ filmiyle oyunculuğunu kanıtlayacağını söyledi.

Bensu Soral 'Organize İşler 2' filminde rol almaya hazırlanıyor. İlk kez bir sinema filminde rol alacak olan Bensu Soral, "Henüz imza atılmadı ama bir sıkıntı olmazsa filmde oynayacağım" dedi. 

Bugüne kadar kendisine yakıştırılan 'güzel kız' imajını bu filmle yıkacağını söyleyen oyuncu, "İnsanların kafasında hep bu algı var. Güzel kız rolü oynar diye... Ancak filmle bu durumu değiştireceğim" açıklamasında bulundu. Bensu Soral filmde Kıvanç Tatlıtuğ'un partneri olarak kamera karşısına geçecek.

Bodrum'daevlendi

Bodrum'daevlendi

Modacı Siren Ertan, 3 yıllık sevgilisi Ersin Kayalar ile Bodrum Türkbükü’nde düzelenen düğün töreniyle evlendi. Siren Ertan ve Ersin Kayalar’ı bu mutlu günlerinde yakın dostları yalnız bırakmadı. Siren Ertan düğünde 2 farklı gelinlik giydi.

‘Şarkıcı olmasaydım futbolcu olurdum’

‘Şarkıcı olmasaydım futbolcu olurdum’

 Bursa Zaferspor takımında yönetici olan Fettah Can, “Şarkıcı olmasaydım futbolcu olurdum. Futbolu çok seviyorum. Tuttuğum çok takım var. Bursaspor, Fenerbahçe, mahalle takımım Zaferspor... Benim için futbol çok güzel bir şey" dedi.

Deniz sezonunu erken açtı

Deniz sezonunu erken açtı

'Ufak Tefek Cinayetler' dizisinin Oya’sı Gökçe Bahadır, rol gereği denize girdi. Deniz suyu sıcaklığının 11 derece ölçüldüğü İstanbul Kilyos sahilinde suya giren oyuncu, “Titreyerek oynadım şeklinde konuştu.

Çocuklar Musti’de Emina gecelerde

Çocuklar Musti’de Emina gecelerde

Mustafa Sandal'ın boşanmaya hazırlandığı Emina Sandal, önceki akşam Asmalımescit’teydi. Emina, özel şoförlü aracı ile mekandan ayrılırken aynı saatlerde Mustafa Sandal büyük oğlu Yaman ile Etiler’de sinemadaydı. Sanatçı, oğlunun yanında boşanma ile ilgili soru sormamaları için basın mensuplarını ricada bulundu.