Kocaman çıldırdı!

İkinci yarıdaki oyuna çok öfkelenen Fener'in patronu, soyunma odasında patladı. Kocaman öğrencilerini sert bir dille eleştirdi, sesi koridorlarda yankılandı, maç sonunda ise bu konuyla ilgili konuşmadı.

18 Ekim 2011, Salı 02:30
- A +

Fenerbahçe, Mersin deplasmanından istediği 3 puanı alarak ayrıldı ama özellikle ikinci yarıda ortaya konan futbol teknik direktör Aykut Kocaman’ı kelimenin tam anlamıyla çıldırttı. Karşılaşmadan sonra çok öfkeli bir şekilde soluğu soyunma odasında alan Kocaman’ın öğrencilerine hayli kızdığı, bu sırada sesinin koridorlarda dahi yankılandığı öğrenildi. Bu konuyla ilgili soruları ise yanıtsız bırakıp soyunma odası mahremiyetini koruyan Kocaman, maçı ise özetle şu şekilde değerlendirdi:

‘Gol pası sevdası’

“Her puan çok değerli. O nedenle burada aldığımız 3 puanı önemsiyorum. Maç beklediğimiz zorlukta geçti. Mersin deneyimli oyunculara sahip. Ancak erken gol önümüzü açtı. Buna rağmen hava şartları ritmimizi bozdu. Farkı artırmayı başardıktan ve rakibimiz 10 kişi kaldıktan sonra rahatlarız diye düşünürken daha fazla sorunlar yaşadık. Zorlama hücumlar yaptık. Tüm futbolcularımızın gol pası sevdasına bürünmesi oyundan kopmak üzere olan Mersin’i de canlandırdı ve maç da böyle sıkıntılı bitti.”

YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;