Kıvanç Tatlıtuğ'dan öpücüklü kutlama

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in başrollerini paylaştığı “Hadi Be Oğlum”un galası önceki gün yapıldı. Kanyon’daki galaya sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı. Geceye Kıvanç Tatlıtuğ'un öpücüğü damga vurdu. (Kaynak: hurriyet.com.tr)

15 Şubat 2018, Perşembe 17:39
- A +

Kıvanç Tatlıtuğ, Büşra Develi, Yücel Erten ve Alihan Türkdemir’in başrollerini paylaştığı “Hadi Be Oğlumun galası önceki gün yapıldı. Kanyon’daki galaya sanat ve iş dünyasından birçok ünlü isim katıldı.


3 kuşak baba-oğul hikâyesini beyazperdeye taşıyan “Hadi Be Oğlum filminin gösterim öncesi filmin oyuncuları kırmızı halıda soruları yanıtladı.


Uzun süredir televizyon ekranından uzak olan Kıvanç Tatlıtuğ, “Artık kendimi daha çok beyazperdede görmek istiyorum. ‘Kelebeğin Rüyası’nda sonra ara vermiş olsam da bu proje benim içime çok sindi. Benim gişe ya da reyting endişem yok dedi.

Tatlıtuğ sözlerini şöyle sürdürdü: “Sıcak ve sevgi dolu bir film çekmeye çalıştık. Emeği geçen bütün oyuncularımıza, yönetmenimize ve yapımcılarımıza teşekkür ederiz. İzleyicilerimizin yorumlarını elbette merak ediyoruz. 

Sıcak ve samimi bir öyküyü en iyi şekilde yansıtmaya çalıştık. Sinema benim için farklı bir alan ve ben de burada bir iz bırakmak istiyorum.


Kıvanç Tatlıtuğ’un oğluyla iletişim kurmaya çalışan balıkçı Ali’yi canlandırdığı film izleyenlere duygusal anlar yaşattı.

Gösterim sonrası ünlü isimler, “Kıvanç’a babalık yakıştı yorumunu yaptı.


Galaya eşi Sinem Kobal’la gelen Kenan İmirzalıoğlu, “Kıvanç beni ‘Mehmed: Bir Cihan Fatihi’ne başladığımızda aradı. Biz her zaman konuşuyoruz dedi.


Flip
Askerlerimize selam olsun

Kenan İmirzalıoğlu, basına röportaj verirken söze Afrin harekâtına değinerek başladı, “Şu anda cephede savaşan tüm kahraman askerlerimize selam olsun. Şehitlerimizin ruhu şad olsun, gazilerimize acil şifalar diliyorum dedi.


Burak Hakkı, Yunan sevgilisi Hara Pappa ile filmi izledi.


Zeynep Beşerler - Emir İçgören


Filmde rol alan Feridun Düzağaç, galaya kızı Tuya ve sevgilisi Tuba Tanışık’la katıldı.


Filmin oyuncularından Yıldız Kültür ve Büşra Develi birbirlerine sarılarak poz verdi.


Sedef Avcı - Kıvanç Kasabalı - Başak Dizer


Kıvanç Tatlıtuğ - Çağatay Ulusoy


Burcu Kara - Fırat Doğu Parlak

Mesut anlayış gösteriyor

Arsenal’da forma giyen Mesut Özil’le aşk yaşayan Amine Gülşe, sevgilisinin öpüşme sahnelerine karşı çıktığı iddiaları için “Ben de öpüşme sahnelerini sevmiyorum ama senaryo gelince yapmak zorunda oluyoruz. Mesut bana anlayış gösteriyor diyerek yalanladı.


Esra Erol


Burak Deniz


Başak Dizer Tatlıtuğ


Hakan Ural


İller - Sanem Ayrık


Kıvanç Kasabalı - Tolga Çevik


Rıza Kocaoğlu - Barış Falay


Çağatay Ulusoy