Kaptan Volkan sözünü verdi

Beşiktaş maçında gördüğü kırmızı kart sonrasında hocasından özür dileyen ve Malatya maçının en iyilerinden biri olan tecrübeli file bekçisi, “Hem derbiyi hem de kalan maçları kazanıp, şampiyon biz olacağız” diye konuştu.

13 Mart 2018, Salı 06:00
- A +
Aykut Kocaman, geçen hafta boyunca takım kaptanı Volkan Demirel’i Beşiktaş ile oynanan kupa maçında takımı 9 kişi bırakması sebebiyle eleştirmişti. Ancak hafta içinde taraflar biraraya gelmiş, Volkan hocasından özür dilemiş ve “Artık bundan sonra çok farkı bir Volkan olacak. Sahada sorumluluğumu bilerek takımımı yöneteceğim” demişti.

Ardından oynadığı Malatyaspor maçında verdiği sözü tutan kaptan, aşırı sevinç gösterilerinde bulunmadı, hakemin verdiği kararları sakinlikle karşıladı ve itiraz etmedi.

Rakip takım taraftarının olumsuz tezahüratlarına da kulağını tıkayan Volkan’dan, Galatasaray derbisinde de sadece futbola odaklanması istenirken, tecrübeli file bekçisi de, “Taraftarlara söz veriyorum. Hem derbiyi hem de kalan maçları kazanıp, şampiyonluk ipini biz göğüsleyeceğiz” yorumunu yaptı.  
[Content:{1357216}]

 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;