Hande Erçel'in yüzüne ne oldu?

Hande Erçel hakkında sosyal medyada yapılan eleştirilerin sayısı hiç az değil. Şimdilerde ise ortaya başka bir şey çıktı.

25 Ocak 2018, Perşembe 13:32 Son Güncelleme: 25 Ocak 2018, Perşembe 13:36
- A +

Son günlerde en çok Hande Erçel ismi geçiyor. Güneşin Kızları dizisi ile yıldızı parlayan şimdilerde Tolgahan Sayışman ile Siyah İnci dizisiyle ekranlarda yer alan Hande Erçel'i bildiğiniz üzere Demet Akbağ, Altın Kelebek'te  en iyi komedi oyuncusu ödülü alması sonrası eleştirmişti. Ancak Hande Erçel'i eleştiren sadece o değil. Hande Erçel hakkında sosyal medyada yapılan eleştirilerin sayısı hiç az değil. Şimdilerde ise ortaya başka bir şey çıktı.

Bu Hande Erçel'in güzellik yarışmasındaki hali. Konu zaten Hande Erçel'in estetiği. Geçen aylarda Ataşehir'de bir güzellik merkezinde silikon taktırmıştı Hande Erçel. Ayırca yaz tatilindeki kilolu hallerinden sonra devamlı bir diyet halinde.

Hande Erçel daha sonra da ''Yanaklarım ekranda çok büyük duruyor, yüzüm de büyük gözüküyor. Yanaklarımı küçülteceğim'' isteğinde bulunmuş ardından dudaklarına da bir operasyon yaptırmıştı.

Hande Erçel'in estetik operasyonlarının bununla sınırlı kalmadığı iddia ediliyor. Öyle ki Hande Erçel'in bu kez yüzünü değiştirdiği iddia edildi.

Hande Erçel'in yüzündeki değişiklik takipçilerinin dikkatinden kaçmadı. Yuvarlak yüz hatlarına sahip Hande Erçel'in çenesini törpülettiğini iddia edildi.

Son dönemde ekranın en çok konuşulan genç kuşak ünlülerinden biri olan Hande Erçel'i gelin daha yakından tanıyalım.

Hande Erçel, 24 Kasım 1993'te Bandırma'da dünyaya gözlerini açtı. Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Geleneksel Türk Sanatları bölümünde öğrenimini sürdüren Hande Erçel, ekran için kamera karşısına geçmeden önce katıldığı güzellik yarışmalarıyla adını duyurdu.

Bu yarışmalarda istediği başarıyı elde edemeyen güzel oyuncunun yıldızı, kameralar karşısında parlamaya başladı.

Önce doğum yeri olan Bandırma'da katıldığı bir yarışmayla gösteri dünyasındaki kariyerinde ilk adımlarını attı. Daha sonra 2012 yılında Azerbaycan'da düzenlenen bir güzellik yarışmasında ikinci oldu.

Her ne kadar yıldızı Güneşin Kızları adlı diziyle iyice parlamış olsa da Erçel, 2013 yılında Tatar Ramazan dizisinde küçük bir rol üstlendi.

'ÇALIKUŞU' DİZİSİNDE ROL ALDI

'ÇALIKUŞU' DİZİSİNDE ROL ALDI

Daha sonra yine aynı yıl Çalıkuşu dizisinde yine küçük bir rolde kamera karşısına geçti. Bundan bir yıl sonra Çılgın Dershane Üniversite filminde yine bir yan rol üstlendi.

GÜNEŞİN KIZLARI'NDA ZİRVE YAPTI

GÜNEŞİN KIZLARI'NDA ZİRVE YAPTI

Takvimler 2015 yılını gösterdiğinde ise Güneşin Kızları adlı diziyle aniden herkes onun adını duydu. İlk başrolünü üstlendiği bu dizinin ardından bu kez Aşk Laftan Anlamaz geldi ve Hande Erçel kariyer basamaklarını emin adımlarla tırmanmaya başladı.

Hande Erçel, şu sıralar Siyah İnci adlı dizide başrol üstleniyor.

Hande Erçel aşk hayatıyla da çok konuşuluyor. Geçen ay aşk yaşamaya başladığı popçu Murat Dalkılıç ile bu zamana kadar fotoğraf vermemeyi başarmıştı.

Murat Dalkılıç geçen hafta Hande Erçel'e kardeşi Gamze Erçel'in doğum gününde eşlik etti. Bu doğum günü partisinde ikilinin aşkı da belgelenmiş oldu.