‘Göster kendini Sosa’

Son 2 maçtır 90 dakika sahada kalan ve Trabzonspor’un ender iyi isimlerinden biri olan Jose Sosa, Başakşehir karşılaşmasını iple çekiyor. Teknik heyetin yakından ilgilendiği Arjantinli yıldız, artık skora katkı yapmak istiyor

14 Şubat 2018, Çarşamba 06:00
- A +
Pazar günü zirve için ‘tamam mı devam mı?’ niteliğinde bir maça çıkacak olan Trabzonspor’da, Jose Sosa’nın artık patlama yapması bekleniyor. 1-1 biten Fenerbahçe mücadelesinde sonradan oyuna girip formayı kapan ve 2 haftadır 90 dakika sahada kalan Arjantinli yıldız, bu haftaki Başakşehir maçına da bir sürpriz yaşanmazsa ilk 11’de başlayacak. Rıza Çalımbay ve ekibinin, Sosa ile yaptığı görüşmelerde, “Artık kazanmak zorundayız. Kaliteni ve potansiyelini göster. Daha çok sorumluluk alıp, takıma liderlik et” dediği öğrenildi. 

Kilit rol oynayacak

Burak ve Yusuf Yazıcı’nın döndüğü Trabzonspor’da, özellikle Sosa’nın Başakşehir savunmasının arkasına atacağı toplar kilit rol oynayacak. Fırtına her ne kadar iki haftadır beklentilerin altında kalan bir futbol oynasa da Sosa, sahanın ender iyi isimlerinden biri olmuştu. 
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;