Galatasaray taraftarı inanıyor

Sarı-Kırmızılı kulüp, Kadıköy’deki derbide kendilerine ayrılan 2 bin 100 kişilik yer için 10 bini aşkın talep olduğunu açıkladı. Stattaki açık idmana da hücum etmeye hazırlanan Galatasaray taraftarı, bu kez hasretin biteceğine inanıyor.

15 Mart 2018, Perşembe 06:00
- A +
Galatasaray camiası artık tamamen Fenerbahçe derbisine konsantre olmuş durumda. Kadıköy’deki 18 yıllık galibiyet hasretine rağmen Sarı-Kırmızılılar, bu kez hasretin biteceğine inanıyor. Öyle ki, kulüp başkanı Mustafa Cengiz, Ülker Stadı’nda kendilerine ayrılan 2 bin 100 kişilik yer için 3 günde 10 bini aşkın bilet talebi aldığını açıkladı. Üzerlerinde büyük bir baskı kurulduğunu anlatan Cengiz, Galatasaray’ı tribünde daha fazla kişiyle temsil edemeyecekleri için üzgün olduğunu söyledi. Cim Bom’a gönül verenler, yarınki antrenmanda da gövde gösterisi yapmaya hazırlanıyor.

Derbi sonrası yine destek var

Türk Telekom Stadı’nda saat 19.00’da taraftara açık olarak gerçekleşecek idmana, yaklaşık 30 bin taraftarın katılması bekleniyor. Sarı-Kırmızılılar ayrıca derbiden çıkacak sonuç ne olursa olsun, Florya Metin Oktay Tesisleri’ne giderek takıma destek vermeyi planlıyor.

Fatih Terim 90 dakika boyunca konsantrasyon istedi
YORUM YAZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;