Fikret Orman açıkladı: Aykut hoca Fenerbahçe'yle ilgili konuşsun!

Beşiktaş başkanı Fijkret Orman, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz futbol programına telefon bağlantısıyla katıldı, önemli açıklamalarda bulundu.

28 Nisan 2018, Cumartesi 23:54 Son Güncelleme: 28 Nisan 2018, Cumartesi 23:57
- A +

Beşiktaş başkanı Fijkret Orman, Beyaz Tv'de yayınlanan Beyaz futbol programına telefon bağlantısıyla katıldı, önemli açıklamalarda bulundu. Orman'ın açıklamaları şu şekilde:

Beşiktaş, Fenerbahçe, Galatasaray Türk futbolunun temel taşları. Yöneticiler olarak biz de bazen olayları gerdik ama bizim hedefimiz bu edebi dostluğu, rekabeti devam ettirmek olmalı.

 Geçmişi konuşmanın artık kimseye faydası yok. Biz Fenerbahçe maçını artık kapattık.

Beşiktaş bizim sahip olduğumuz bir kulüp değil. Burası Beşiktaşlı taraftarların, divanın, daha doğrusu halkın sahibi olduğu bir kulüp. Bizler geçiciyiz. Hizmet veriyoruz, geçiyoruz.

Bu kararlar bizim tek başımıza verdiğimiz değil. Beşiktaş camiasının tümünün kararı.

Divan Kurulu toplantısıyla ilgili bir şey söylemek istemem. Bu soruları yanıtlamak istemiyorum. Ama Türkiye'yi kötü gösterecek şeylerin içinde ne olursa olsun olmayız.

Aykut Kocaman kendi işine baksın"

Aykut Kocaman kendi işine baksın"

Rakibimizin hocası, bir yorum yapmak da istemem. Beşiktaş camiası adına konuşması ve her şeyde Beşiktaş'ı katarak konuşması hoş şeyler değil. Zaman kimin haklı olduğunu gösterecek. Aykut Hoca, Fenerbahçe'nin kendi teknik konularını yorumlasın. Kendi işine baksın.

Türk Telekom Stadı'na gidip gitmeyeceğime henüz karar vermedim. Yarın belli olur. Daha önce de birçok kez gittim oraya ama henüz kararım belli değil.

Bu dakikadan sonra bizlerin yapacak bir şeyi yok. Top artık futbolcular ve teknik heyetlerde. Biz ancak seviniyoruz, üzülüyoruz.

Herkes şampiyon olmak istiyor ama sadece bir takım şampiyon olacak. Demba Ba konusunda belki ben de yanlış yaptım. O soruya yanıt vermemem gerekiyordu.

Belki başka yerlere de çekilmeye çalışıldı. Şerefimle söylüyorum, ben o sözü bir manayla söylemedim. Başka şeylere çekmek, kötü kalplilerin yapacağı bir şey.