Fenerbahçe'de tarihi fotoğraf! Aziz Yıldırım ve Ali Koç...

Fenerbahçe Divan Kurulu Toplantısı tarihi bir ana sahne oldu. Başkan Aziz Yıldırım ile başkan adayı Ali Koç bir araya geldi. [FOTOĞRAFLAR: YUSUF DURSUN]

28 Nisan 2018, Cumartesi 12:09
- A +

Fenerbahçe Divan Kurulu Toplantısı tarihi bir ana sahne oldu.

Yüksek Divan Kurulu Başkanı Vefa Küçük'ün çağrısı üzerine Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile başkan adayı Ali Koç bir araya geldi ve birlik mesajı verdi.

Tokalaşan iki başkan adayından şu anda mevcut bulunan Başkan Aziz Yıldırım, tek isteğinin Fenerbahçe’nin beraat etmesi gerektiğini söyledi.

Aziz Yıldırım, "Benim başkanlıkla bir derdim koltuktan gitmek gibi bir sıkıntım yok. Fenerbahçe’yi halka açtık. Halk istediği gibi üye olabilir ve bu kulüpte söz sahibi olabilir. Aziz Yıldırım Yargıtay kararıyla beraber beraat kararı alacak" dedi.

Sözlerine devam eden Aziz Yıldırım, "Ali Koç, Nihat Özbağ, Mithat Yenigün ve bütün yöneticiler beraat edecek. Fenerbahçe beraat edecek. Fenerbahçe’nin üzerindeki kara leke kalkacak. Yoksa Fenerbahçe’de böyle bir beklentim yok. Bu kulübün kapısında bekçi olmaya hazırım" diye konuştu.

Başkan adayı Ali Koç ise "Başkanımızdan sonra konuşmak olmaz seçimimiz hayırlı olsun diyorum her şey Fenerbahçe için" ifadelerini kullandı.