Fenerbahçe'de 8 ayrılık birden!

Sezon sonunda büyük bir değişime gitme kararı alan Fenerbahçe, kadroda bulunan birçok isimle yollarını ayıracak. (Skorer)

18 Nisan 2018, Çarşamba 09:23
- A +
İŞTE FENERBAHÇE'YLE YOLLARI AYRILACAK OLAN İSİMLER

İŞTE FENERBAHÇE'YLE YOLLARI AYRILACAK OLAN İSİMLER

OZAN TUFAN

OZAN TUFAN

Büyük umutlarla Bursaspor'dan transfer edilen ancak beklenen patlamayı yapamayan Ozan Tufan listenin ilk sırasında yer alıyor. Teklifleri değerlendirmeye alan sarı lacivertli yönetim, transfer döneminde takasta da kullanabilmenin planlarını yapıyor.

MAURICIO ISLA

MAURICIO ISLA

Aykut Kocaman'ın gözüne giremeyen Isla sezon sonu gidecekler arasında. Sezon başında bonservissiz takıma dahil olan ve 2020 yılına kadar sözleşmesi bulunan 29 yaşındaki sağ bek için güzel bir teklif gelmesi halinde elden çıkarılacak. Isla son olarak antermanlarda beklenen gayreti göstermemesi üzerine Kocaman tarafından kadro dışı bırakılmıştı.

ELJIF ELMAS

ELJIF ELMAS

Sezon başında transfer edilen ancak henüz bir varlık gösteremeyen Eljif Elmas da gidenler arasında yer alıyor. 

MATHIEU VALBUENA

MATHIEU VALBUENA

Aykut Kocaman ile yıldızı bir türlü barışmayan Fransız yıldız Mathıeu Valbuena'nın da iyi bir teklif gelmesi halinde satılması planlanıyor.

CARLOS KAMENI

CARLOS KAMENI

Volkan Demirel'in yerine transfer edildi ancak çıktığı karşılaşmalarda beklenen performansı sergileyemedi. Kameni ile de sezon sonu yollar ayrılacak ve yerine genç, umut vaad eden bir isim transfer edilecek.

HAKAN ÇİNEMRE

HAKAN ÇİNEMRE

Fenerbahçe'de gelecek vaadeden ancak beklenilen çıkışı bir türlü yakalayamayan 24 yaşındaki stoper ile sezon sonu yollar ayrılıyor. Takımda forma şansı bulamadığı için sürekli kiralık olarak gönderilen Hakan, son olarak Göztepe takımında kiralık olarak forma giyiyor. Ayrıca Fenerbahçe ile sözleşmesi 2020 yılında son buluyor.

LUIS NETO

LUIS NETO

Savunmaya takviye olarak sezon başında Zenit takımından kiralık olarak kadroya katılan Luis Neto da beklenenin altında kaldı. Sezon sonu o da Hollandalı gibi eski takımına geri gönderilecek.

VINCENT JANSSEN

VINCENT JANSSEN

Kiralık olarak Tottenham takımında kadroya dahil edilen Hollandalı futbolcu sezon sonu eski takımına geri dönecek.