Ebru Şancı'yı çıldırtan mesaj!

Elazığspor forması giyen futbolcu Alpaslan Öztürk (24) ile evli olan Ebru Şancı, Instagram'dan eşine gelen mesajı görünce adeta çılgına döndü.

25 Mayıs 2018, Cuma 16:24 Son Güncelleme: 25 Mayıs 2018, Cuma 16:26
- A +

Elazığspor'lu futbolcu Alpaslan Öztürkile evlenen ve ikiz kızları olan Ebru Şancı Instagram'dan ateş püskürdü.

AH SEN VAR YA EVLİ OLMASAN..."

AH SEN VAR YA EVLİ OLMASAN..."

Ebru Şancı, eşi Alpaslan Öztürk'ün Instagram hesabına, '"Ah sen var ya baba olmasan evli olmasan! Veya sadece evli olmasan" mesajını atan bir takipçisini kendi hesabından ifşa ederek paylaşımına şu notu düştü: 

Kocama gece 04.00'te gelen mesaj! Allah aşkına söylesene bütün Türkiye öğrensin kocam evli olmasa ne yapcan amudamı kalkıcan? Not: Utanma duygusu varmış! Korkudan profil resmini kaldırdı" dedi.

Sunucu Bircan İpek ile eski manken Ebru Şancı'nın arası gerildi. Bircan İpek, Ebru Şancı'yı zengin koca parası yiyen kadın ilan etti. Konu hakkında kısa sürede açıklama yapan Ebru Şancı da İpek için beleşci dedi.

Bir takipçisi Ebru Şancı sizin hakkınızda bir şeyler paylaştı demesine sinirlenen Bircan İpek, "Tek vasfı zengin koca avlamak olan, koca bulmadan öncede vücudunu sabahlara kadar vitrinleyen insanlara cevap verir miyim?

Bazı kadınların kocalarının cüzdanları kadar vardır. Allah korusun kocalarının cüzdanları düşse, varlıkları yoktur. Bir de sergileyecek vücutları vardır çırılçıplak" dedi.

Takipçisinin "Bazı kadınlar kocalarının cüzdanları kadar varmış demiş Bircan İpek, sizin bir markanız olduğundan habersiz galiba" mesajına cevap veren Ebru Şancı, "Kendi beleşci ya duygu sömürüsüne başladı! Eminim çok isterdi cüzdanını kullanabileceği bir koca ama maalesef ederi yok" dedi.

Şancı, sosyal medya hesabı üzerinden de, "Allah'ım sen yuvamızda gözü olan, güzel bir aileyi kıskanan, sahip olmak için çok mesai harcayan!! Ama asla olamayacak olan ucuz insanlardan koru yarabbi" mesajını paylaştı.