Düğüne 5 gün kala Meghan Markle'ın eski ilişkisi gündemde

Prens Harry ve Meghan Markle'ın 19 Mayıs'ta gerçekleşecek düğünleri öncesi İngiliz medyası Meghan Markle'ın geçmişini didik didik etmeye devam ediyor. Amerikalı oyuncu +18 filmlerde oynayan eski sevgilisiyle gündemde...

11 Mayıs 2018, Cuma 17:32
- A +

İngiliz basını, 19 Mayıs'taki İngiliz Kraliyet düğünü öncesinde müstakbel prenses Meghan Markle'ın geçmişini karıştırmayı sürdürüyor. Gazeteler, Amerikalı oyuncu Meghan Markle'ın gizli bir ilişkisini bugün manşetten verdi.

İngiliz gazeteleri, Galler Prensi Harry ile evlenmeye hazırlanan Meghan Markle'ın 22 yaşındayken kendisi gibi oyuncu olan Simon Rex'le bir kez buluşup kaçamak yaptığını yazdı.

Buluşmanın gündeme bomba gibi düşmesine yol açan en önemli detay ise, Simon Rex'in aynı zamanda +18 filmlerde oynaması.

Haberlere göre, ikili 2004 yılında birlikte sitcom dizi Cuts'ta misafir oyuncu olarak rol aldı ve daha sonra söz konusu buluşma gerçekleşti.

Aynı zamanda DJ'lik de yapan Simon Rex, bir dönem sansasyonel isim Paris Hilton'la sevgiliydi. 1974 doğumlu Amerikalı aktör, daha çok Korkunç Bir Film serisiyle tanınıyor.

Meghan Markle'ın yaptığı son yalnız tatilin fotoğrafları da, hafta için en yakın arkadaşı Jessica Mulroney tarafından paylaşılmıştı.

Kız kıza İtalya'nın ünlü Amalfi kıyılarına tatile giden Meghan Markle ve Jessica Mulroney 'in fotoğrafları, Ağustos 2016 tarihli. Söz konusu karelerden birinde, müstakbel prenses balkondan denizi izliyor.